En Hızlı Çiçekçi Çiçek Sepeti

ANKARA ÇİÇEK SİPARİŞİ

CicekSepeti.com Ankara' yı mutlu ediyor!

Çiçek Sepeti Ankara ile istediğiniz her zaman, dilediğiniz her saatte, sevdikleriniz Ankara' nın neresinde yaşarsa yaşasın, onlara çiçek göndermeniz için hiçbir engel yok! Biz Ankara' daki sevdikleriniz için seçtiğiniz en güzel çiçekleri alıp yola çıktık bile, size yalnızca gelecek olan teşekkür mesajlarını beklemek kaldı! Biliyoruz yüzlerindeki gülümsemeyi ilk biz göreceğiz ama, o gülümsemenin mimarı olarak en güzel cümleleri siz duyacaksınız… Dilediğiniz gün, dilediğiniz saatte, Ankara'da yaşayan sevdiklerinize çiçek siparişinizi verin, biz çiçeğinizi en taze haliyle teslim edelim. Türkiye' nin en geniş çiçek dağıtım ağına sahip online çiçekçisi CicekSepeti.com, ister aynı gün, ister dilediğiniz ileri bir tarihte, sevginizi sevdiklerinize iletmek için çalışıyor.

Çiçek Sepeti Ankara ile Ankara' ya çiçek göndermek istiyorsanız doğru adrestesiniz!

HAKAN ÖZKARDEŞ

Bu siteyi ve bu servisi ilk defa kullandım. Online yardım hattı (chat) bulunmasından etkilendim. Benzer sitelerde ısmarlama sırasında ve sonrasında muhatap bulma sorunu var. Saatli olaylar için teslim zamanı konusunda fazla geniş olan aralıklar söz konusu, bu nedenle ısmarlama sırasında yardım ve saat tespitine olanak tanınmış olması çok önemli. Çiçek gönderdiğim merasime katılmadığım için ürün ve tazeliği konusunda yorum yapamıyorum, ancak hizmetin seyrinden bunların da iyi olduğunu düşünüyorum. Başka bir olumlu özellik de İstanbul, Ankara ve İzmir için ayrı telefon numaraları bulunması ve sayfadan rahatça görülebilmesi. Bu özellik de siparişin takibi ve akibeti konusunda güven verici. Siparişin araca yüklenmesi ve teslimi ile bilgilendirme etkileyici.

CEYLAN ÇAKIR TAYANOS

çok teşekkür ediyorum,izmirden ankaraya sevgi en güzel böyle gönderilebilirdi teşekkürler....

A. O. KARAKOC

frankfurt a.m.dan ankara icin siparis verdim ayni güne ve ayni günde bir saat icinde teslim edildi. bu bence cok harika bir hizmet. cok tesekkür ederim.

Ürünü sepetinizden çıkarmak istediğinizden emin misiniz?

Kupon indiriminizi iptal etmek istediğinizden emin misiniz?

cckweb04/2.0.0.249