En Hızlı Çiçekçi Çiçek Sepeti

ANTALYA ÇİÇEK SİPARİŞİ

CicekSepeti.com, Antalya’ yı mutlu ediyor!

Antalya’ da yaşayan tüm sevdiklerinizi mutlu etmenin yolu, CicekSepeti.com’ dan geçiyor! Yeşiliyle ayrı güzel, mavisiyle ayrı güzel, havasıyla enerjisiyle, portakal kokularıyla tüm yaz çiçekleri kadar canlı bir şehir Antalya… Bu güzel şehrin sıcak insanlarına, en az Antalya kadar güzel çiçekler göndermek istiyorsanız, size düşen sadece CicekSepeti.com’ un birbirinden büyüleyici ve özgün tasarım çiçeklerinden dilediğinizi seçmek! Dilediğiniz gün, dilediğiniz saatte, Antalya’ da yaşayan sevdiklerinize çiçek siparişinizi verin, biz çiçeğinizi en taze haliyle teslim edelim. Türkiye’ nin en geniş çiçek dağıtım ağına sahip online çiçekçisi CicekSepeti.com, ister aynı gün, ister dilediğiniz ileri bir tarihte, sevginizi sevdiklerinize iletmek için çalışıyor.

Antalya’ ya çiçek göndermek istiyorsanız doğru adrestesiniz!

CEMIL DEMİR

sabah 10:30 gibi istanbuldan verdim siparişi.
antalyaya öğlen saat 2-5 arası teslim edilir dendi. saat 13:50de teslim edildi. ürün,servis,çağrı merkezi,teslimat hızı mükemmel gerçekten. çiçek sepetide emeği geçen herkese teşekkürler

SERDAL UYAR

merhaba.normalde ben internetten alış veriş yapmıyorum güvenlik ve kalite açısından.hizmetinizden çok memnun kaldım.eşim arayıp göz yaşlarıyla teşekkür ettiğinde şaşırmıştım.çünkü sipariş vereli daha iki saat olmuştu.üstüne üstelik antalyada direk şubesi olmadığı halde.teşekkür ediyorum.

EMRE GÜNER

İstanbuldan Antalyaya 2 saat içinde çiçek teslimi. Teşekkürler Çiçeksepeti !

Ürünü sepetinizden çıkarmak istediğinizden emin misiniz?

Kupon indiriminizi iptal etmek istediğinizden emin misiniz?

cckweb06/2.0.0.249