En Hızlı Çiçekçi Çiçek Sepeti

BALIKESİR ÇİÇEK SİPARİŞİ

CicekSepeti.com, Balıkesir' i mutlu ediyor!

Çiçek Sepeti Balıkesir ile Balıkesir' de yaşayan sevdiklerinizi, sevginizi anlatacak bir çiçekle mutlu etmek çok kolay! Ne kadar uzakta olursanız olun, aklınızı ve kalbinizi dolduran sevdiklerinize, duygularınızı anlatmak istiyorsanız tek yapmanız gereken, CicekSepeti.com' un birbirinden büyüleyici ve özgün tasarım çiçeklerinden dilediğinizi seçmek! Dilediğiniz gün, dilediğiniz saatte, Balıkesir' de yaşayan sevdiklerinize çiçek siparişinizi verin, biz çiçeğinizi en taze haliyle teslim edelim. Türkiye' nin en geniş çiçek dağıtım ağına sahip online çiçekçisi CicekSepeti.com, ister aynı gün, ister dilediğiniz ileri bir tarihte, sevginizi sevdiklerinize iletmek için çalışıyor.

Çiçek Sepeti Balıkesir ile Balıkesir' e çiçek göndermek istiyorsanız doğru adrestesiniz!

IŞIL TAN

Tebrik ediyorum. Siparişi verdikten 15 dakika sonra teslim alan aradı ve teşekkür etti. şaşırma sırası bendeydi. Bu kadar hızlı bir teslimat beklemiyordum. Fotoğrafı geldiğinde ürün ve tazelik ile ilgili bilgiyi de paylaşırım. Balıkesir küçük yer ondan diyip hakkınızı yemek istemem. Tebrik ederim :)

SEYHAN ÇEK

pes doğrusu...
İstanbulda ikâmet ediyorum, daha önce yine İstanbul içine çiçek yollamıştım, gördüğüm çiçeğin aynısı vakitlice gitmişti, buraya kadar tamam...
bu sefer sabah 9:00 da İst.dan balıkesire verdiğim sipariş saat 12:00 olmadan, hemde çok güzel çiçeklerle yerine ulaşmış! ağzım açık kaldı, açıkçası bu kadarını beklemiyordum...
gerçekten müşteri memnuniyeti odaklı çalışan çiçek sepetine çok teşekkür ediyor, emeği geçen herkese gönlümden çiçekler yolluyorum :))

SEDA ATAK ERSOY

İstanbuldan balıkesire tam zamanında ve istenilen güzellikte bir teslimat.teşekkürler çiçek sepeti...

Ürünü sepetinizden çıkarmak istediğinizden emin misiniz?

Kupon indiriminizi iptal etmek istediğinizden emin misiniz?

cckweb04/2.0.0.249