24-kasim

En Hızlı Çiçekçi Çiçek Sepeti

Burberry Classic For Men 100 ml EDT Erkek Parfüm

Burberry Classic For Men 100 ml EDT Erkek Parfüm

129,95

TL
loading
Yükleniyor...
loading
loading

Adet Seçimi

loading
Kargo ücretsiz

İstanbul'a 12:00 öncesi verilen siparişler aynı gün, 12:00 sonrası verilen siparişler ise bir sonraki gün teslim edilmektedir.Çatalca, Şile, Adalar, Silivri, Gebze bölgelerine aynı gün teslimat yapılmamaktadır. İstanbul haricindeki illerin siparişleri 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

ÜRÜN HAKKINDA BİLGİ

Ürün Kodu : hfobparburb0012


KDV Dahil : 129,95 TL


Teslimat Koşulları

Ne zaman ulaşır İstanbul'a 12:00 öncesi verilen siparişler aynı gün, 12:00 sonrası verilen siparişler ise bir sonraki gün teslim edilmektedir.Çatalca, Şile, Adalar, Silivri, Gebze bölgelerine aynı gün teslimat yapılmamaktadır. İstanbul haricindeki illerin siparişleri 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Kargoya verilen ürünlerin teslimat süreleri tatil günlerine ve şehre göre değişiklik gösterebilir.

Kargo teslimat süreci Kargo firmaları cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden ciceksepeti.com sorumlu değildir.

BENZER ÜRÜNLER

MÜŞTERİLERİMİZİN YORUMLARI

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

ÜRÜN BİLGİSİ

Burberry Classic For Men, sportif ve enerjik erkeğin seksi kokusu. Burberry Classic erkek parfüm, odunsu notalarıyla teninizde cezbedici bir yolculuğa davetiye hazırlayacak. Klasil bir koku olmasına rağmen modern erkeklerinde gözdesi olan Burberry Classic, üzerinizde kışkırtıcı bir etki bırakacak. Burberry Classic Erkek Parfümü Notaları: Üst notalarda lavanta, taze nane, bergamot, dağ kekiği; orta notalarda sandal ağacı ve ıtır çiçeği; alt notalarda serdir ve amber yer alıyor.

Bu ürünü daha önce sepetinize eklemiştiniz. Tekrar eklemek ister misiniz?

Ürünü sepetinizden çıkarmak istediğinizden emin misiniz?

Kupon indiriminizi iptal etmek istediğinizden emin misiniz?

cckweb05/2.0.0.306