CicekSepeti Iphone Uygulaması
CicekSepeti Google Play Android Uygulaması

En Hızlı Çiçekçi Çiçek Sepeti

GUZMANİA BİTKİSİ

1 2 3 4 5 6 7

Floral desenler bİrkaç yıldır sahİp olduğu trend İvmesİnİ
2014'te bİraz daha yükseğe taşıyor.

Floral Desen Nedİr?

Floral desen olarak adlandırılan baskılar çiçek desenleri olarak betimlenebilir. Rengarenk çiçeklerle süslenen etek ve elbiseler geçtiğimiz sezonlarda vitrinlerde yer alırken 2014 yazında tüm bunların yanında ceket, pantolon ve bluz tasarımları da çiçek açıyor. Etek uçları kadar yakaları da çiçeklerle süslenen bluz ve ceketler maskülen kesimleri renklendirirken yeniliklerin işaretini veriyor.

2014 Floral Desenlere Nasıl Yenİlİkler Getİrdİ?

Geçtiğimiz yıllarda da moda olan floral desenli giyim ürünlerinin 2014'te kazandığı en önemli özellik 3D baskılar. 3D formundaki baskıyla canlanan çiçekler, özellikle mor, turuncu, pembe ve sarı tonlarıyla dolaplarınızı süslüyor.

Floral Desenler Nasıl Kombİnlenİr?

Floral baskı skinny pantolonlarda yer alırken çiçekli pantolonların sade tişörtlerle kombinlenmesi öneriliyor. Floral desenli bluzler ise volan kesimli eteklerle bir arada kullanılıyor, ayakkabıda ise ince şeritli sandaletler göze çarpıyor. Çiçek desenlerinin göze çarptığı bir diğer ürün grubu ise sneakers ayakkabılar. Floral desenli sneakerslarınızı rahatlıkla denim bir pantolon ve sezon modası üstü yazılı tişörtlerle birlikte giyebilirsiniz.

Hangİ Ünlüler Floral Modasını Stİlİne Taşıdı?

Pek çok ünlü isim de çiçek desenli kıyafetlerle poz veriyor... Stil ikonu ünlülerden Miranda Kerr'in Dolce Gabbana elbisesi floral çiçek desenlerini göz önüne sererken, Gisele Bundchen'in günlük stilini şıklaştırdığı floral pantolonu dikkat çekiyor. Çiçek desenlerini sıklıkla kullanan bir diğer ünlü ise Taylor Swift... Genç sanatçı çiçekli elbisesini Elie Saab çantasıyla kombinleyerek, kırmızı rujuyla tamamlıyor.

Floral Desenler Defİlelerde Yer Aldı mı?

2014 ilkbahar yaz koleksiyonlarında sıklıkla karşımıza çıkan floral desenli elbiseler; Dolce & Gabbana, Gucci, Tory Burch, Wunderkind, Christian Dior ve Alberta Ferretti defilelerinde podyumda yerlerini almıştı.

Ürünü sepetinizden çıkarmak istediğinizden emin misiniz?

Kupon indiriminizi iptal etmek istediğinizden emin misiniz?

cckweb06/2.0.0.153