En Hızlı Çiçekçi Çiçek Sepeti

İZMİR ÇİÇEK SİPARİŞİ

CicekSepeti.com İzmir'i mutlu ediyor!

Kalbiniz Ege'de, Ege'nin İncisi İzmir'de kaldı, siz ise İzmir'den çok uzaklardasınız... Üzülmenize hiç gerek yok, siz oraya gidemeseniz de, kalbinizin İzmir'deki sahiplerini mutlu edecek en güzel çiçekler, İzmir'e yola çıkmak için sizin seçmenizi bekliyor! Hemen siparişinizi verin, CicekSepeti.com'un sevdiklerinizin yüzünü güldürecek en güzel çiçekleri İzmir'in yollarına düşsün! Dilediğiniz gün, dilediğiniz saatte, İzmir'in dilediğiniz semtine çiçek siparişinizi verin, biz çiçeğinizi en taze haliyle teslim edelim. Türkiye' nin en geniş çiçek dağıtım ağına sahip online çiçekçisi CicekSepeti.com, ister aynı gün, ister dilediğiniz ileri bir tarihte, sevginizi sevdiklerinize iletmek için çalışıyor.

İzmir'e çiçek göndermek istiyorsanız doğru adrestesiniz!

NIHAL

gece 23.30 da verdiğim siparişim İzmire saat 12.00 de teslim edilmiş. maille bilgilendirildim.bu uygulamadan çok memnun kaldım. arkadaşım ve iş arkadaşları çiçeği çok şık bulmuşlar. teşekkürler..

METIN YıLDıZ

arkadaşlar ben bi dağ başında öğretmenim ve internet üzerinden sözlüme taaa izmire yollayabildim hemde çok büyük paralar ödemeden teşekkür ederim herkese tavsiye ederim tam zamanında olmasıda cabası:)

HAKAN ÖZKARDEŞ

Bu siteyi ve bu servisi ilk defa kullandım. Online yardım hattı (chat) bulunmasından etkilendim. Benzer sitelerde ısmarlama sırasında ve sonrasında muhatap bulma sorunu var. Saatli olaylar için teslim zamanı konusunda fazla geniş olan aralıklar söz konusu, bu nedenle ısmarlama sırasında yardım ve saat tespitine olanak tanınmış olması çok önemli. Çiçek gönderdiğim merasime katılmadığım için ürün ve tazeliği konusunda yorum yapamıyorum, ancak hizmetin seyrinden bunların da iyi olduğunu düşünüyorum. Başka bir olumlu özellik de İstanbul, Ankara ve İzmir için ayrı telefon numaraları bulunması ve sayfadan rahatça görülebilmesi. Bu özellik de siparişin takibi ve akibeti konusunda güven verici. Siparişin araca yüklenmesi ve teslimi ile bilgilendirme etkileyici.

Ürünü sepetinizden çıkarmak istediğinizden emin misiniz?

Kupon indiriminizi iptal etmek istediğinizden emin misiniz?

cckweb05/2.0.0.249