Mutlu Etmenin Adresi

Kamasutra Zar

Kamasutra Zar

14,95

TL+KDV
loading
Yükleniyor...
loading
loading

Adet Seçimi

loading
Kargo ücretsiz

Siparişiniz 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

ÜRÜN HAKKINDA BİLGİ

Ürün Kodu : hf979


KDV Dahil : 17,64 TL


Teslimat Koşulları

Ne zaman ulaşır Siparişiniz 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Kargoya verilen ürünlerin teslimat süreleri tatil günlerine ve şehre göre değişiklik gösterebilir.

Kargo teslimat süreci Kargo firmaları cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden ciceksepeti.com sorumlu değildir.

Özellikleri : Mekan ve pozisyon seçeneklerinden oluşan 2 adet zardan oluşur. 3 x 3 x 3 cm ölçülerindedir.

MÜŞTERİLERİMİZİN YORUMLARI

Çiçeksepeti.com benim ilk internetten yaptığım alış-veriş.. Tam zamanında, eksiksiz ve hediye eşyaya hiçbir zarar gelmeden ürünümü teslim aldım.. Emeği geçen herkese teşekkürler..

değişiş bir hediye eşinize veya sevgilinize en azından bir gülümseme uyandırması bile yeterli :)

4,00
1
loading

1 / 1

ÜRÜN BİLGİSİ

Bir çift zar ilişkinize heyecan katmak için yeterli olabilir mi? Kamasutra Zar ile ilişkinizde hiç yaşamadığınız kadar heyecan yaşayacaksınız.

Tek yapmanız gereken; zarın kararlarına uymak! Kamasutra zarların birinde mekan seçenekleri, diğerinde de farklı pozisyonlar bulunuyor. Bu şehvetli zarlar sizi mutfaktan banyoya, arabadan bahçeye birçok yere gönderirken, eğlenceli ve unutulmaz anlar yaşamanızı sağlayacak.

Bu eğlenceli oyuna siz de hayal gücünüzle dilediğiniz eklemeyi yapabilirsiniz. Kamasutra zar oyununu bir kere oynayan romantik çiftler, bir daha evden dışarı çıkmak istemeyecek, tüm programlarını artık yalnız kalmalarına göre yapacak.

 

Zarların karanlıkta da parlama özelliği, dilediğiniz yer ve ortamda bu heyecanlı oyunu oynamanızı sağlayacak. Bunun için bir süre gün ışığında kalması yeterli.

Özellikleri : Mekan ve pozisyon seçeneklerinden oluşan 2 adet zardan oluşur. 3 x 3 x 3 cm ölçülerindedir.

BENZER ÜRÜNLER

Bu ürünü daha önce sepetinize eklemiştiniz. Tekrar eklemek ister misiniz?

Ürünü sepetinizden çıkarmak istediğinizden emin misiniz?

Kupon indiriminizi iptal etmek istediğinizden emin misiniz?

CCKWEB04/2.0.0.557