En Hızlı Çiçekçi Çiçek Sepeti

KIBRIS ÇİÇEK SİPARİŞİ

ÇicekSepeti.com Kıbrıs'yı mutlu ediyor!

Çiçeksepeti Kıbrıs'da yaşayan sevdiklerinizi, sevginizi anlatacak bir çiçek ile mutlu etmek çok kolay! Ne kadar uzakta olursanız olun, aklınızı ve kalbinizi dolduran sevdiklerinize, duygularınızı anlatmak istiyorsanız tek yapmanız gereken, CicekSepeti.com'un birbirinden büyüleyici ve özgün tasarım çiçeklerinden dilediğinizi seçmek! Dilediğiniz gün, dilediğiniz saatte, Kıbrıs'da yaşayan sevdiklerinize çiçek siparişinizi verin, biz çiçeğinizi en taze haliyle teslim edelim. Türkiye’ nin en geniş çiçek dağıtım ağına sahip online çiçekçisi Çiçeksepeti Kıbrıs, ister aynı gün, ister dilediğiniz ileri bir tarihte, sevginizi sevdiklerinize iletmek için çalışıyor. 

Kıbrıs'ya çiçek göndermek istiyorsanız Kıbrıs Çiçek Sepeti size yeter.

UFUK ÇETİN

adanadan İstanbula çiçek yollamak hiç bu kadar kolay ve hızlı olmamıştı :) ama sadece sistemsel olarak 16:05te teslim edilen çiçeğin teslimat mesajı saat 18:30da geldi.

MELIH KAYSI

Siparişi İstanbul dan verdim çiçek Adana ya gidecekti siparişi verdim ödemeyi kredi kartı aracılığı ile yaptım 2 saat sonra telefonum çaldı ve çiçek siparişinin gittiğini öğrendim. Açıkçası bu kadar hızlı ve organize olmuş bir ekibi kutlamamak bütün organizasyona yapılmış bir haksızlık olur. İnsanları mutlu etmenin zor olduğu bir dönemde yaşıyoruz fakat sayenizde sevdiklerimiz ile mutlu anlar yaşayabiliyoruz.. Tüm ekibi tebrik ederim. Teşekkürlerimi sunarım.

Melih Kaysi

İLKAY ALTıNıŞıK

elinize sağlık ....adanadaki aileme siparişimi kısa sürede teslim ettiniz. teslim edilen ürün çok beğenilmiş ve tze olduğunu ilettiler.
teşekkürler

Ürünü sepetinizden çıkarmak istediğinizden emin misiniz?

Kupon indiriminizi iptal etmek istediğinizden emin misiniz?

cckweb05/2.0.0.249