İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

1 Özel Hediye

Akıllı telefonları korumak için kullanılan aksesuarlar arasında kılıf modelleri yer alır. Telefon kılıfı kullanarak cihazınızın dış yüzeyini hasarlardan koruyabilirsiniz. Ayrıca telefonunuz haricinde telefon aksesuarlarınızı da farklı koruyucular ile destekleyebilirsiniz. Yeni nesil kablosuz kulaklıklar için geliştirilen kılıf seçenekleri modern çizgileriyle ön plana çıkar. 1 Özel Hediye ürünleri, geniş ürün gamı ile dikkat çekerken kişiye özel olarak tasarlanabilmesiyle de kaliteli hediye alternatifleri arasında yer alır.

Akıllı Telefonlarınızı Güvenle Kullanın

Kılıf modelleri, cep telefonlarının kısa sürede yıpranmasını, kapak kısmının çizilmesini ve çatlamasını önler. Darbe emici olmasıyla ön plana çıkan telefon kılıfları, farklı renk ve desenlerde sunulur. Sevilen figürlerin yanı sıra kişisel resimlerinizi de telefon kılıfına bastırarak kullanabilirsiniz. Özel günlerde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz uygun fiyatlı 1 Özel Hediye ürünleri, telefonlara tam olarak uyum sağlar. Kaliteli malzemelerden üretilen telefon kılıfları ince yapıdadır. Bu sayede cep telefonlarınız olduğundan daha büyük görünmez.

Akıllı telefonlar için yüksek koruma sağlayan 1 Özel Hediye telefon kılıfı modelleri, telefonlarınızın arka kamerasını, jak ve şarj kablosu girişlerini kapatmaz. Telefonları rahatlıkla kavramanızı kolaylaştıran indirimli 1 Özel Hediye ürünleri sadece arka kapağı değil telefonun yan kısımlarını da korur. Dört köşeli kılıflar ses açma ve kapatma tuşlarını kontrol etmenizi engellemez. Yeni sezon 1 Özel Hediye fiyatları, ürünlerde kullanılan malzeme çeşitliliğine göre değişiklik gösterir.

Telefon Aksesuarlarını Fiziksel Hasarlardan Koruyan Kılıf Modelleri

Kişiye özel kulaklık kılıfları her yere kolaylıkla taşınabilir. Cebinizde dahi rahatlıkla taşıyabileceğiniz kılıflar, silikon formdadır. Silikon koruma kılıfı çeşitleri, kulaklıklarınızı da her türlü fiziksel hasardan korur. Outlet 1 Özel Hediye ürünleri, telefon ve kulaklık kullanımını daha keyifli hale getirir. 1 Özel Hediye kampanya ve fırsat dönemlerini ÇiçekSepeti’nden online olarak takip edebilir, istediğiniz ürünü hem kendiniz için hem de sevdiklerinize hediye olarak satın alabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.