İPTAL
CicekSepeti Uygulaması
(66,123)
Kullan

Sana özel bu üründe % İndirim!

TL

Bu ürünün size özel fiyatıdır, Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!

10Gbps SFP+ PCI Express Server Adaptörü
10Gbps SFP+ PCI Express Server Adaptörü

10Gbps SFP+ PCI Express Server Adaptörü

%38
%
4711,92 TL
2944
,95 TL
0
,00 TL
%38
%
Satıcı: EVİMDEYOKYOK 9,1 Satıcı puanı, satıcının sipariş sürecindeki hizmet kalitesi ve müşteri beyanları dikkate alınarak hesaplanır.
Satıcı: EVİMDEYOKYOK 9,1 Satıcı puanı, satıcının sipariş sürecindeki hizmet kalitesi ve müşteri beyanları dikkate alınarak hesaplanır.
Ürün Özeti

14 gün içinde ücretsiz iade. Kolay iade için tıklayın.

Bu ürün EVİMDEYOKYOK tarafından gönderilecektir.

Bu Satıcının Tüm Ürünlerini Görüntüle

Ürün sayfasında gördüğünüz fiyat bilgileri, satıcı tarafından belirlenmektedir.

Ödeme Seçenekleri
ÇiçekSepeti.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Taksit Seçenekleri
  • Taksit Seçenekleri
  • Taksit Seçenekleri
  • Taksit Seçenekleri
  • Taksit Seçenekleri
  • Taksit Seçenekleri
  • Taksit Seçenekleri
  • Taksit Seçenekleri
  • Taksit Seçenekleri
Ürün Açıklaması

  • PCI Express rev. 2.0 specification x4 Interface
  • IP, TCP, UDP checksum offloading
  • IEEE 802.1Q VLAN ID Tagged / IEEE 802.1q Qos
  • 16K Jumbo Frame Size
  • IEEE 802.3x Full-Duplex Flow Control
  • Complies with Microsoft and Linux Platform
Accessories
MTB-LR SFP+ Port 10GBase-LR mini-GBIC module (Single mode / 1310nm / max. 10km)
MTB-SR SFP+ Port 10GBase-SR mini-GBIC Module (Multi-mode / 850nm / max. 550m)
Hardware Specifications
Hardware Version V2
Attachment Interface PCI Express rev. 2.0 specification x4 Interface
Media Interface SFP+ Connector
Optical Module Options LRM, LR, SR
Memory 1Mbit internal memory
Jumbo Frame 9K / 16K Bytes
LED Indicators LNK / ACT per port
Dimensions (W x D x H) 62 x 83 x 22 mm
Weight 47g
Typical Power Consumption 4 watts
Advanced Functions
Layer 2 Features IEEE 802.3x Flow Control support
IEEE 802.1Q VLAN support
Operating System Support Windows Server 2008R2 64bits
Windows Server 2012 64bits
Windows 7 32 / 64bits
Windows 8 32 / 64bits
Linux (2.6x to 3.8.0)
VMware® ESX 4.x
Standards Conformance
Regulation Compliance FCC Part 15 Class B, CE
Standards Compliance IEEE 802.3ae: 10Gbps Ethernet
IEEE 802.3x: Flow Control and Back Pressure
IEEE 802.1Q: VLAN Tagging
Environment
Operating Temperature: 0 ~ 50 degrees C
Relative Humidity: 5 ~ 95% (non-condensing)
Storage Temperature: -10 ~ 85 degrees C
Relative Humidity: 5 ~ 95% (non-condensing)
Package
Package Contents ? ENW-9801 Server Adapter
? Quick Installation Guide
? CD-ROM (Driver & User’s Manual)
? Low Profile Bracket

Ürün Kodu: kcm87584384
Ürün Özellikleri
Cinsiyet
Unisex

Firma Ünvanı: SİBEL ŞAYAN-EVİMDEYOKYOK

Vergi Numarası: 29209020206

İletişim: Satıcının CicekSepeti tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır.

Şehir: İstanbul

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.