İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

11°

Çorap yaz kış fark etmeksizin kullanılan bir giysi olduğundan kullanıcılar bu noktada seçimlerine özen gösterir. 11° markası tarafından üretilen çoraplar uzun ve kısa olmak üzere farklılık gösterir. Markayı öne çıkaran nokta çorapların terlemeyi önleyen yapıya sahip olmasıdır. Özellikle spor gibi aktivitelerle ilgileniyorsanız Çiçeksepeti’nden markanın ürünlerine göz atabilirsiniz.

11° Ürünleri

11° ürünlerinin birçoğu bambudan üretilir. O nedenle ayakta terleme gibi durumlara sebep olmaz ve rahatlıkla kullanılabilir. Terlemesi halindeyse teri emer ve rahatsızlık hissi uyandırmadan günü geçirebilirsiniz. Spor ayakkabılarla giymek için uzunlu ve kısalı modeller bulunur. Bunun yanında klasik ayakkabılara uygun tasarımlar mevcuttur. Babet çorap olarak geçen bu tasarımlar özel tasarımı sayesinde topuktan çıkmadığı için oldukça kullanışlıdır.

Bambudan üretilen dikişsiz çoraplar sıklıkla tercih edilenler arasında yer alır. Siyah, kahverengi, lacivert ve benzeri birçok renk seçeneği bulunur. Günlük kombininize uygun olarak dilediğiniz rengini tercih edebilirsiniz. Dikişsiz modeli sayesinde ayağı rahatsız etmez ve şık bir görünüme sahiptir.

Babet çoraplarda klasik modellerin yanında farklı tasarımlar üretilir. Özel günler için vazgeçilmez olan babet tül çoraplar kadınların odak noktasıdır. Ten rengi ve siyah renk seçenekleri bulunur.

Kadınlar ve erkekler için özel olarak üretilen birçok model satışa sunulur. Spor ayakkabılarla giymek için özel olarak tasarlananlarsa unisex olarak sınıflandırılabilir. Tasarımı nedeniyle spor ayakkabılarla kullanıldığında gözükmez ve terleme yapmadığından güvenle kullanılabilir.

Her Bütçeye Uygun 11° Fiyatları

11° fiyatları hemen her bütçeye uygun olarak belirlenir. Üstelik farklı modelleri ve renk seçenekleriyle kullanıcılara seçim imkanı sağlar. 11° ürünlerini günlük hayatta, iş hayatında ve özel günlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Markanın babet çoraplarında silikonlara yer verilir. Özellikle topuk kısmında yer alan silikon şeritler çorabın ayağa tutunmasını sağlar. Bu sayede gün içinde ayaktan çıkmaz ve kullanışlılık açısından memnun eder. Ürünlerin çoğu pamuk ve bambudan meydana getirilir. O nedenle uzun süreli kullanım için uygundur. Çiçeksepeti’nden markanın ürünlerini inceleyerek dilediğinizi satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.