Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

12 12 Kampanyalar

ÇiçekSepeti'nin özel indirim günlerinden haberdar mısınız? 2024 yılı için hazırlanan kampanya günlerini takip ederek en iyi hediye seçeneklerine çok daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Ekstra indirimli fiyatların geçerli olduğu şanslı tarihlerden biri de 12. ayın 12. günü! Bu indirim günü sayesinde yılbaşı hediyelerinizi de erkenden seçebilir ve ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik yalnızca Türkiye'nin en taze çiçeklerine değil sayısız hediye çeşidine de tek tıkla ulaşmanız mümkün. Saat, kolye ve bileklik gibi zarif aksesuarlar, deri cüzdan ve kemer çeşitleri, lezzetli tatlı çeşitleri ve daha nice ürün 12.12'ye özel indirimleri ile ÇiçekSepeti'nde!

Kadın ve Erkekler için Şık Aksesuarlar

Saat, kolye ve bileklik gibi aksesuarlar giyim tarzını tamamlayan unsurlardır. Doğru seçildiği ve uygun kombinlerle bir araya getirildiği takdirde giysilerin bile önüne geçebilirler. Moda dünyası da yeni stiller oluştururken bu zarif aksesuar detaylarını sık sık kullanır. Siz de zarif ama parlak bir bileklik ya da tasarımı ile dikkat çeken bir saat seçerek kendi tarzınızı destekleyebilir ve aynı imkanı sevdikleriniz için de sunabilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin kadın takı aksesuarları arasında öne çıkan Beyaz Kar Tanesi Kolye Küpe Bileklik ve Saat seti size zengin bir içerik ve oldukça romantik bir tasarıma sahip. Set içerisinde kar tanesi figürlü bir kolye, bir çift küpe ve iki bileklik mevcut. Metal kordonlu saat ise bu zarif parçaların tamamlayıcı üyesi olarak setteki yerini alıyor. Beyaz Kar Tanesi seti tüm aksesuarlar için özel yerleşim alanları içeren özel kutusunda gönderiliyor. Aynı içeriğe sahip setler arasında, sonsuzluk işareti gibi figürler içeren farklı tasarımlar da var. Erkek aksesuarlarında ise özellikle saat çeşitleri dikkat çeken ürünlerden. ÇiçekSepeti Casio ve Polo gibi ünlü markaların saatlerini 12.12'ye özel indirimlerle sunuyor. Metal ya da deri kordonlu erkek saatlerinin yanı sıra köstekli cep saatleri de seçenekler arasında yer alıyor.

Deri Cüzdan ve Kemer Setleri

Erkeklere verilecek en iyi hediyeler arasında cüzdan, kemer ve tespih gibi işlevsel aksesuarlar bulunuyor. ÇiçekSepeti sayesinde bu ürünlere tek tek sahip olabilir ya da birkaç farklı parçayı bir arada sunan setleri tercih edebilirsiniz. Set ürünlerinin tüm parçaları üzerine ad ve soyad yazdırmanız da mümkün. Bu sayede sevdikleriniz için hem birbirini tamamlayan aksesuarlar hem de kişisel parçalar seçebilirsiniz. Pierre Cardin, Polo ve Zenga gibi kaliteli markaların cüzdan ve kemer setleri ÇiçekSepeti'nde en özel fiyatları ile yer alıyor. Hakiki deriden elde edilen cüzdanlar, kredi kartlarını daha kolay takıp çıkarma imkanı sunan kızak mekanizmalarına sahip. Deri kemerler ise pürüzsüz yapıları ve zarif toka bölümleriyle dikkat çekiyor. Set ürünleri içerisinde kalem, anahtarlık, çakmak ve tespih gibi ek parçalar da var. Geniş bir yelpazede sunulan erkek aksesuarlarını inceleyerek sevdikleriniz için en uygun tasarımları tek tıkla bulabilir ve 12.12'ye özel indirimlerle dilediğiniz ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

Türkiye'nin En İyi Çiçekleri

ÇiçekSepeti'nin sayısız hediye seçeneği arasından çiçekler her zaman dikkat çekiyor ve zirvedeki yerini koruyor. Zengin aranjmanlar, zarif tasarımlar ve en taze çiçekler daima ÇiçekSepeti'nde buluşuyor ve nerede olursanız olun ihtişamını kaybetmeden sizlere çok hızlı bir şekilde ulaşıyor. Seçtiğiniz çiçeklere zarif ambalajlarında, dekoratif saksılarında ya da çok özel kutuları içinde sahip olabilirsiniz. Çiçeklerin tazeliğine verilen önem saksı ve kutu tasarımlarına da gösteriliyor. Bu sayede çiçekler kadar göz alıcı seçenekler ortaya çıkıyor. Aşıkların vazgeçilmez çiçeği kırmızı güller cam vazolarda, incili silindir kutularda ya da parlak kurdelelerle süslenen premium kutularda sunuluyor. Saksı içinde yer alan bir çeşit seçmek isterseniz orkide, bonsai, yuka, guzmania gibi birçok seçenek bulabilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin 12.12'ye özel indirimleri sayesinde tüm hediye ve çiçek çeşitleri arasında özgürce bir seçim yapabilir ve sevdiklerinizi kolayca mutlu edebilirsiniz.