İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

3 Tekerlekli Bebek Arabaları

Yeni nesil teknoloji ile geliştirilmiş ve birbirinden farklı fonksiyonel özelliklere sahip 3 tekerlekli bebek arabalarıyla dışarıya adım attığınız her an rahat ve güvenli hissedersiniz. Bebek alışverişinin en kullanışlı ürünleri arasında yer alan bu arabalar konforu, kalitesi, fonksiyonelliği ve güvenli yapısı ile aradığınız tüm özellikleri bir arada sunar. Her yerde ve her türlü zeminde kolaylıkla kullanabileceğiniz uygun fiyatlı 3 tekerlekli bebek arabası modellerini ÇiçekSepeti sayesinde güvenli bir şekilde satın alabilir, bebeğinizle keyifli vakitler geçirmeye başlayabilirsiniz. 3 tekerlekli bebek arabası fiyatları, ürünün fonksiyonel özelliklerine ve tasarımına göre değişiklik gösterir.

Özgürce Hareket Etmenizi Sağlayan 3 Tekerlekli Bebek Arabaları

Farklı markalar tarafından üretilen bebek arabalarının bazıları yenidoğan bebekler için uygun olurken, bazıları 6. ayını dolduran bebekler için tasarlanır. Doğumdan hemen sonra kullanabileceğiniz özelliklere sahip olan 3 tekerlekli bebek arabası modelleri; rahat kullanımı ve yüksek manevra kabiliyeti ile eve kapanmanızı önler. Uzun yürüyüşlerinizde dahi yorulmadan kullanabileceğiniz bu akıllı bebek arabaları, hem fonksiyonel hem de mükemmel bir stilin yansıması olarak karşınıza çıkar. Şık ve modern tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken 3 tekerlek arabalarının esnek kullanımları ve konforlu yapıları sayesinde tüm günü dışarıda geçirmek isteyebilirsiniz.

Mükemmel Bir Sürüş Keyfi Yaşatan 3 Tekerlekli Bebek Arabası

3 tekerlekli bebek arabaları çift taraflı yatış pozisyonuna sahip olacak şekilde dizayn edilir. Bu sayede bebeğinizi istediğiniz yöne çevirebilir ve sizi görmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra arabaların büyük bir çoğunluğu oto koltuklarla uyumlu tasarlanır. Adaptörleri sayesinde ise bebeğinizi rahatsız etmeden kolay bir şekilde arabanızın arka koltuğuna bağlayabilir, bebeğinizi güvene alabilirsininiz. 3 tekerlekli olan modellerde hava ile doldurulmuş olan iki arka ve bir tane de büyük ön lastik bulunur. 360 derece dönebilme özellikli tekerlekler, konforlu bir sürüş keyfinin yaşanmasına destek olur.

3 tekerlekli bebek arabası modelleri çıkarılabilir tekerlek, ayarlanabilir tutma sapları, güneş tenteleri, alışveriş sepeti, güneş koruyucu, dayanıklı ve çift taraflı oturma üniteleri ve pratik temizlenebilme gibi özelliklerle donatılır. Bazı modellerin tam kapanabilen ve ayarlanabilen güneş tentelerinin üzerinde pencere yer alır. Bu detay bebeğinizi istediğiniz zaman gözlemlemenize fırsat verir. Arabanın ön kısmında bulunan çıkarılabilir bar ise bebeğin konforlu olmasını sağlar. Bebeğinize zarar verebilecek herhangi bir hammadde veya boya içermeyen bu ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Üstün Performansa Sahip 3 Tekerlekli Bebek Arabaları

Çeşitli modellerde üretilen 3 tekerlekli arabalar, geriye yatış pozisyonu ile çocuklara konforlu bir yolculuk keyfi yaşatır. Bazı tasarımlardaki katlanabilir oturma ünitesi, bebek arabasının arabaya yerleştirilmesini kolaylaştırır. Düğme ile kapanabilme özelliği bulunan arabaları ise tek hamlede pratik bir şekilde katlayabilirsiniz. Katlandığı zaman küçük bir el çantası boyutuna gelen arabalar, özellikle sık seyahat eden kullanıcıların kurtarıcısı olur. Birçok ürünün ortak özelliği olan hafiflik, kompakt tasarım ve yüksek düzeydeki manevra kabiliyeti ile hem şehirde hem seyahatte özgürce hareket edebilirsiniz.

Spor yapmayı seven ebeveynler için tasarlanmış olan 3 tekerlekli bebek arabası modelleri, koşu ve yürüyüş esnasında da bebeğinizin yanınızda olmasına fırsat verir. Modellerin ergonomik tasarımları konforlu ve güvenli hissetmenizi sağlar. Arabaların geniş cepleri, UV ışınlarına karşı maksimum koruma sağlayan tenteleri ve iki kademeli kapanma özellikleri her yerde rahat etmenize yardımcı olur. 5 aşamalı emniyet kilidi ise bebeğinizin güvenli bir yolculuk geçirmesine destek olur.

Bebeğinizle şehri keşfedebileceğiniz ya da o pusetinde mışıl mışıl uyurken keyifli zamanlar geçirebileceğiniz ucuz 3 tekerlekli bebek arabalarını ÇiçekSepeti aracılığıyla inceleyebilir, size en uygun modeli belirleyerek hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.