İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

3K Konsept ÇiçekSepeti’nde!

Dekoratif ve kişiye özel kapı paspasları üreten 3K Konsept, yaratıcı tasarımlarıyla adından söz ettiriyor. Sade ve minimal tasarımlardan oluşan koleksiyondaki ürünler değişik boyutlarda üretilir. Üzerine UV baskı teknolojisi ile dilediğiniz yazının yazılabildiği 3K Konsept ürünleri, ev ve iş yerleri için doğru seçimdir. Özenle yazılan yazılar ve işlenen figürlerde silinme yaşanmaz. Keçe iplikten üretilen paspas çeşitleri son derece dayanıklıdır. Üzerinde farklı şekil, figür ve sloganın basılı olduğu modeller son derece ilgi çekicidir. Kişiselleştirilebilen çeşitler ise tamamen sizin isteğiniz doğrultusunda şekillenir. Yeni sezon ve outlet 3K Konsept ürünleri kapı eşiği önünde şık ve düzenli bir görünüm oluşturur. Ayrıca içeri girmeden önce ayakkabı altındaki kirlerin dışarıda kalmasını sağlayarak hijyenik bir ortam yaratır. Yaşam alanlarınızı güzelleştiren uygun fiyatlı 3K Konsept ürünleri ve daha fazlasını ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Dekoratif 3K Konsept Ürünleri

Her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlayan zamansız ve modern tasarımlarla ön plana çıkan paspas çeşitlerinden hayata bakış açınızı yansıtan modeli seçebilirsiniz. 3K Konsept Kişiye Özel Dekoratif Tasarımlı Paspas çeşitleri size özel olarak farklı ebat ve modellerde tasarlanabilir. Ürün üzerine kişisel zevkinizi yansıtan resimler ve mottolar işletmeniz mümkün. Evdeki hayvan dostlarınızla ilgili de paspas üzerine not düşebilir ve dışarıdan gelen kişiler için sevimli bir uyarıda bulunabilirsiniz. Bunun yanı sıra paspas üzerine isim - soy isim, ismin baş harfi veya benzer kombinasyonlar yazılabilir. Bu sayede yaşam alanlarınızı kendinize özel bir tasarım ile dışarıya yansıtabilir, ayrıca misafirlerinizin sadece paspasa bakarak evinizi zorlanmadan bulmalarını sağlayabilirsiniz. Çalıştığınız yere özel bir paspas yaptırmak için de 3K Konsept ürünlerini tercih edebilirsiniz. Paspasa iş yerinizin adını yazdırabilir, logosunu bastırabilir ve firmanızın kurumsal imajına katkıda bulunabilirsiniz.

İhtiyaç duyduğunuz paspası indirimli 3K Konsept ürünlerini arasından seçebilirsiniz. İşin uzmanları tarafından hayalinizdeki hale getirilen 3K Konsept kampanya ürünleri pek çok açıdan yaşam alanlarınıza size özgü bir dokunuş sağlar. Siz de 3K Konsept fiyatları, ürün özellikleri ve görsellerini ÇiçekSepeti sayesinde inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri online olarak sipariş verebilir, dakikalar içerisinde kolayca satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.