Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

3M ÇiçekSepeti'nde!

1902 yılında Amerika’da kurulan 3M markası, ürettiği her ürünü bilimin merkezine koyarak kendini geliştiriyor. Hayatın her alanında kullanılabilir ürünler sunan 3M markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Bantlar, maskeler, ağrı giderici sıcak ve soğuk kompresler, yara bantları, anti selülit süngerleri gibi birbirinden çok farklı kategorilerde ürünler geliştiren 3M markası; kişisel bakım, ev ve ofis ürünleri, sağlık ürünleri, otomotiv ve inşaat sektöründe kullanılacak ürünler üretmeye devam ediyor. Siz de uygun fiyatlı 3M ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Hayatın Her Alanında Kullanılan 3M Ürünleri

3M markası, 100 yılı aşkın süredir üretim yapmaya ve yaşamın her anında kullanılabilir ürünler sunmak için gelişim göstermeye devam ediyor. 3M markasının en bilinen alt markalarından olan Scotch-Brite, Post-it, günümüzde hemen her evde ve ofiste kullanılıyor. 3M dendiğinde akla ilk gelen ürün grubu ise bantlar oluyor. Görünmez bantlar, maskeleme bantları, çift taraflı bantlar gibi birçok bant çeşidine sahip olan 3M; bantlarındaki sağlamlık konusunda oldukça iddialı. İndirimli 3M ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! 3M marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı 3M ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Kalite ve sağlamlık konusunda güvenilir olan 3M markası, günümüzde herkesin ilk tercih ettiği markalar arasında yer alıyor. Siz de 3M ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, 3M ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.