Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

444Çiçek Online Çiçek Siparişi

444Çiçek, artık Türkiye’nin en iyi alışveriş siteleri arasında yer alan ÇiçekSepeti bünyesinde!

Müşteri odaklı kaliteli hizmet anlayışını uzun yıllardır sürdüren 444Çiçek, ÇiçekSepeti ailesinin bir üyesi olarak hizmetlerine aynı anlayış ile devam etmektedir. Hızlı gönderim ve müşteri memnuniyeti denildiğinde akla ilk gelen çiçek sitesi olan 444Çiçek; yüzlerce çiçek çeşidi, özel aranjmanlar, dekoratif vazolarda çiçekler, özel tasarım çiçek kutuları gibi birçok farklı ürün sunmaktadır.

Çiçek çeşitleri ve diğer ürün portföyünü sürekli geliştiren ÇiçekSepeti ailesinin bir parçası olan 444Çiçek, Türkiye’nin en iyi teknoloji altyapısına sahip alışveriş siteleri arasında yer almaktadır. Bu sayede sipariş oluşturma, sipariş takibi, satıcı ile görüşme, canlı destek, müşteri hizmetleri gibi tüm adımlarda anında çözüm odaklı servis alabilirsiniz. Siparişinizle ilgili her türlü soru ve görüş için ÇiçekSepeti müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir, canlı yardım butonu üzerinden destek alabilir veya direkt olarak satıcıya mesaj atarak siparişiniz ile ilgili isteklerinizi iletebilirsiniz. Siparişiniz yola çıktığında ise kargo durumu veya sipariş takibi sayfasından anlık olarak takip edebilirsiniz.

Özel günler başta olmak üzere indirimli çiçekler ve çiçek kampanyalarından haberdar olmak için ÇiçekSepeti sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. VarVar kampanyaları, Sevgililer Günü İndirimleri, Yılbaşı Fırsatları gibi özel kampanyalarda sunulan ekstra indirimler ve sepette indirim fırsatlarından yararlanarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.