Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün

4K Televizyonlar

Bir 4k televizyon, yüksek çözünürlüğü sayesinde çok daha kaliteli bir seyir zevki yaşatır. 1080p. çözünürlüğe sahip bir televizyonun dört katı piksele ulaşarak daha iyi çözünürlük, buna bağlı olarak da şaşırtıcı derecede net ve detaylı bir görüntü sunuyor. K çözünürlüğe sahip televizyonlarda 8.294.400 adet piksel ve 8K çözünürlüğe sahip televizyonlarda ise 33.177.600 adet piksel vardır. Piksel sayısı ne kadar fazlaysa elde edilen görüntü de aynı oranda detaylı olur. 4k smart televizyon modellerinin pek çoğunda var olan bir başka avantajlı özellik de HDR (High Dynamic Range) teknolojisidir. HDR teknolojisi bize karanlık görüntülerin daha karanlık, parlak görüntülerin ise daha parlak aktarılmasını sağlar. Yani çok daha belirgin renkler karşımızda olur. HDR sayesinde görüntülerdeki renk ve kontrast aralıkları geliştirilir. Bu da görüntü gerçekçiliğinin üst düzeye çıkması sonucunu doğuruyor.

Birbirinden farklı model ve özelliklere sahip, en kullanışlı tasarımları bir araya getiren 4k televizyon modelleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor! Siz de kampanyalı fiyatlar ve kolay ödeme koşullarından yararlanarak, 4k televizyon sayfasında listelenen ürünleri kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.

4K TV Modelleriyle Yüksek Seyir Keyfi

HDR teknolojisi özellikle renk ve karşıtlık unsurları üzerinden çok daha gelişmiş bir görüntü sağlıyor. Bu özelliğe sahip smart 4K televizyonlar 3840 x 2160 çözünürlüğe sahiptir. Bu oran, televizyonunuzdaki her pikselin oldukça yoğun bir şekilde bir araya geldiği anlamına gelir. Piksel sayısının fazla olması çözünürlüğü de yüksek bir televizyona sahip olduğunuz anlamına gelir. Bu sayede televizyonunuzu kullanırken yüksek bir seyif keyfi için 4K televizyon seçeneği ilk tercihlerinizden biri olabilir. Ekran boyutunun da büyüklüğüne göre evinizden çıkmadan eşsiz bir sinema keyfi yaşamanıza olanak tanıyan 4K televizyonlar sayesinde evinizde geçirdiğiniz her anı dolu dolu geçirebilirsiniz. Film, dizi, spor müsabakaları gibi ayrıntılara dikkat ederek izlemek istediğiniz programları bu televizyonlar sayesinde izleyebilirsiniz. Üstelik birbirinden farklı marka seçenekleri sayesinde geniş bir ürün çeşitliliğine sahip bu televizyonlar arasından kendinize en uygun olanı kolaylıkla seçebilirsiniz.

4K Televizyon Markaları

Birçok güvenilir markanın 4K televizyon modeli bulunuyor. Samsung 4k smart televizyon, yüksek kalitede lcd panellerinin yüksek çözünürlükle bir araya getirilmesinden oluşur. Bu sayede Samsung, kullanıcılarına üst düzey bir izleme deneyimi sunuyor. LG ise 4k TV ise hem minimal tasarımı hem de televizyonun arayüzü kullanımında birçok kolaylık 4K gibi yüksek bir çözünürlük ile bir araya gelmesi sayesinde kullanıcıların en çok tercih ettiği markalardan biri. Deneyimli marka Sony de 4k smart televizyon üreten markalardan biri. Güvenilir malzeme kalitesi ve dayanıklı bir ürün olması, yüksek çözünürlüğe sahip ekranları sayesinde kullanıcılarının en çok tercih ettiği alternatifler arasında yer alır. Siz de tercihinizi yaparken markaların hangi boyutlarda, hangi teknik özelliklere sahip televizyon üretimleri olduğunu araştırarak kendiniz için en doğru seçimi yapabilirsiniz.

4K Televizyon Boyutları

Kullanmak istediğiniz alanın boyutuna göre ve nasıl bir ekranda izleme deneyimi yaşamak istediğinizi göz önünde bulundurarak bu seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz. Özellikle küçük ortamlarda tercih edilen 4k tv 49 inch boyutları ile hemen her ortamda rahatlıkla kullanabilir. Bu boyuta en yakın seçeneklerden biri olan 4k tv 50 inch ortalama boyutlar ile hemen her evin salonunda kendisine yer bulur. Daha büyük bir boy isterseniz 4K tv 55 inch seçeneği ise hem büyük bir ekranda yüksek çözünürlüklü bir izleme deneyimi hem de bulunduğunuz ortamda boyutları ile en uygun seçeneklerden biridir.

Avantajlı Fiyatlara Sahip 4K Televizyonlar

Online satış, mağazalarda ulaşamayacağınız 4k televizyon, avantajlı 4k TV fiyatları ve 4k smart televizyon tek tıkla beğeninize sunuyor. ÇiçekSepeti 4k televizyon kategorisi ise kampanya ve özel fırsatlarla çok daha cazip hale gelen ürünlerden oluşuyor. 4k televizyon sayfasında listelenen bu özel ürünler, online alışverişe özel indirimlerle, ÇiçekSepeti’nde! Uygun fiyat fırsatlarını yakalamak için hemen kategoriyi dolduran kullanışlı ürünleri keşfedin, tek tıkla, en uygun fiyatlı seçenekler ayağınıza gelsin.