İPTAL
Kadınlar Günü Teslimat

kadınlar günü teslimat

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Teslimat

8 Mart Dünya Kadınlar Günü bu yıl cuma gününe denk geliyor. Sokağa çıkma yasağı kısıtlamaları sebebi ile akıllara gelen “Çiçek Sepeti yasak günlerde çalışıyor mu?” sorusuna yanıt arayanların yüzlerini güldüren haber yine ÇiçekSepeti’nden.

Hafta sonu, hafta içi ve sokağa çıkma kısıtlaması olan günler dahil olmak üzere ÇiçekSepeti ile her gün, aynı gün teslimatlı çiçek gönderimi yapabilirsiniz. Aynı gün teslimat seçeneği bulunan hediye ve Bonnyfood siparişleriniz de çiçek siparişlerinizde olduğu gibi seçmiş olduğunuz tarih ve saat aralığı içerisinde teslim edilir.

ÇiçekSepeti’nden vermiş olduğunuz kargo teslimatlı siparişlerde aynı gün teslim özelliği yer almıyorsa ürünün tahmini teslim tarihleri belirtilmektedir. Sipariş vermiş olduğunuz ürünler bu tarih aralığı içerisinde teslim edilir.

Çiçek Sepeti 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Çalışıyor mu?

Yılın 365 günü sevdiklerinize mutluluk veren sürprizler yapabilmeniz için çalışan ÇiçekSepeti, resmi tatil ve özel günlerde de kesintisiz olarak hizmet sunmaya devam etmektedir. Özel ve anlamlı günlerde sevdiklerinize göndermek istediğiniz çiçek, hediye ve Bonnyfood siparişlerinizi haftanın 7 günü, 24 saat ÇiçekSepeti’nden verebilirsiniz. Sipariş vermek istediğiniz ürünlere göre değişiklik gösteren teslimat bilgisi, ürün sayfası içerisinde yer almaktadır. Sipariş vermeden önce teslim edilmesini istediğiniz günü seçebilir, eğer bu seçenek sunulmamış ise tahmini teslim zamanını inceleyebilirsiniz.

ÇiçekSepeti’nde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Kargo Teslimatı yapılıyor mu?

ciceksepeti.com adresi üzerinden kargo gönderimi ile teslimatı yapılan ürünleri satın alırken teslim edilmesi öngörülen tarih aralığını inceleyebilirsiniz. Bazı ürünler için teslimat aralığı yer alırken bazı ürünlerde ise teslimat tarihini doğrudan seçebilme opsiyonu bulunmaktadır. Dilediğiniz ürünü sipariş verirken teslim tarihi seçiminde yer alan günlerde iletilecek şekilde siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Eğer tarih seçim ekranı içerisinde sokağa çıkma kısıtlamalarının olduğu günler veya resmi tatiller yer alıyorsa, siparişiniz seçmiş olduğunuz günlerde teslim edilebilir demektir. Tarih seçme opsiyonu yer almayan ve teslimat tarihi aralığı belirtilen ürünlerde ise siparişinizin satıcının gönderim sağladığı kargo firmasının çalışma saatleri aralığı içerisinde teslim edilmesi beklenmektedir.

Çiçek Sepeti birçok farklı kargo firması ile çalışmasının yanında çiçek ve Bonnyfood ürünlerinin çok büyük bir kısmını aynı gün teslim anlaşmalı bayiler tarafından iletir. Ancak farklı satıcılardan sipariş verilen ürünler için farklı kargo firmaları ile çalışılmaktadır.


Diğer Sıkça Sorulan Sorular:

Çiçek Sepeti Çalışma Saatleri

Kıbrıs'a Çiçek Gönderimi Var Mı?

Çiçek Sepeti Kaç Günde Teslimat Yapıyor?

Özel Günlerde Teslimat:

Çiçek Sepeti Sevgililer Günü Teslimat Yapıyor Mu?

Çiçek Sepeti Anneler Günü Teslimat Yapıyor Mu?

Çiçek Sepeti Babalar Günü Teslimat Yapıyor Mu?

Çiçek Sepeti Bayramda Teslimat Yapıyor Mu?

Çiçek Sepeti Öğretmenler Günü Teslimat Yapıyor Mu?

Çiçek Sepeti Yılbaşı Teslimat Yapıyor Mu?


kadınlar günü kozmetik
kadınlar günü kozmetik
kadınlar günü kozmetik
KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.