İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

8x4 Ürünleri

Deodorant ve roll on ürünleriyle yıllardır evinizde ve çantanızda yer alan 8x4 ürünleri, şimdi ÇiçekSepeti’nde! Kişiselleştirilmiş koruma amacıyla yola çıkan 8x4; size özel bir koku, koruma ve bakım sağlamayı amaçlıyor. Üstelik 8x4, kozmetik ürünleri ve içeriklerini hazırlarken hayvanlar üzerinde de test yapmıyor ve hayvan dostu bir iletişimi sahipleniyor.

Her ihtiyaca yönelik geliştirdikleri ürünler ile günlük yaşantınızda her zaman yanınızda olan 8x4, her geçen gün kendini geliştirmeye ve sizlere en iyisini sunmaya devam ediyor. Birbirinden güzel kokulara ve korumaya sahip 8x4 ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Size Özel Koruma

Terlemek her ne kadar vücut döngüsünün normal bir parçası olsa da, günlük hayatın içinde istenmeyen bir durum olarak karşınıza çıkar. Sıcak hava, stres, havasız ve kapalı ortamda kalmak ve buna bağlı olarak kötü kokuların oluşmasına neden olur. 8x4 deodorantlar, kötü kokuların oluşmasına neden olan cilt üzerindeki bakterilerin büyümesini engeller ve en aza indirir. Bu sayede uzun süren tazelik hissi sizi bekler! Ürünlerin içinde bulunan antiperspirantlar, ter oluşumunu önleyerek koltuk altınızı ve giysilerinizi kuru tutar. Böylece günlük hayatta sizi rahatsız eden kokular ve görünümlere yer kalmaz!

48 saate kadar etkili formülü ile 8x4, şık tasarımları ve hafif yapıları ile çantanızda yer almaya devam ediyor! Kişiye özel koruma sağlayan 8x4, bu anlamda kişiselleştirilmiş bir deneyim sunarak kendinizi özel hissetmenizi sağlıyor. 8x4 deodorantları ve roll on ürünleri ile her zaman yanınızda! 8x4 ürünlerindeki kampanyalar ve indirimler için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.