İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

921 ürün bulundu.

Victorinox Ürünleri

Halk arasında daha çok İsveç Çakısı olarak bilinen Victorinox ürünleri, İsviçre Ordusu için sağlam, kullanışlı ve şık bıçaklar üretmek üzerine kurulan markanın ürünleridir. 134 yıllık bir geçmişi teknoloji ve tecrübe ile birleştirerek hayatı kolaylaştıran ürünler üreten Victorniox, dünyanın en çok bilinen markalarından biridir. Oldukça geniş ürün yelpazesinde bıçaklar, çakılar, soyacaklar ve çok daha farklı ürünler bulunan Victorinox ürünlerine uygun fiyatlarıyla ÇiçekSepeti’nden ulaşabilirsiniz!

Çakı, paratik bir ürün sayılır. Genelde kenarları kıvrımlı dikdörtgen olan, farklı işlevlerin bir arada bulunduğu aletlerden oluşan, katlamalı özel düzeneği sayesinde oldukça az yer tutan ve dolayısıyla kolay taşınan bir üründür. Kamp yaparken, askeri ekipman olarak ya da farklı özellikleriyle günlük kullanımda tercih edilebilir.

İndirimli Victorinox marka çakı modelleri çok çeşitli fonksiyonlara sahiptir. Bunlardan bazıları; büyük bıçak, küçük bıçak, tornavida, testere, tirbuşon, anahtarlık halkası, konserve açacağı, cetvel, kablo kesici, tırnak törpüsü, çok amaçlı kanca, delik açıcı, cımbız, kürdan, keski, pense, iğne, tükenmez kalem, büyüteç ve olta ucu çıkarıcıdır. Farklı işlevlere sahip olan çeşitli Victorinox marka çakı modelleri ile işlerinizi yapabilirsiniz.

Victorinox Marka Çakı ve Bıçak Fiyatları

Çiçeksepeti’ndeki uygun fiyatlı Victorinox ürünleri oldukça çeşitlidir. farklı işlevler için tercih edilebilecek Victorinox ürünleri de farklı fiyatlara sahiptir. Victorinox marka çakı ve bıçak fiyatları ürünlerin fonksiyonlarına göre değişiklik gösterir. En kaliteli bıçak markaları arasında yer alan Victorinox ürünleri, farklı amaçlarla kullanmak için uygundur. Victorinox ürünlerinin kullanım sürelerinin daha uzun olması için kullanım talimatlarına mutlaka uyumalıdır. Çakının fonksiyonlarını daha kolay yerine getirebilmesi ve uzun ömürlü olması için zaman zaman ılık su ve eski bir diş fırçası ile plakaların arası temizlenmeli ve kurulanmalıdır. Kurulama işleminin ardından çakının bağlantı yeri olan dip noktasına az miktarda yağ damlatılıp çakı birkaç kez açıp kapatılmalı ve yağın mekanizmaya işlemesi sağlanmalıdır. Böylece çakınız ilk günkü gibi olacaktır.

Evler ve profesyonel mutfaklar için bıçak, çakı, mutfak aletleri, seyahat ve iş çantaları, şemsiye gibi çeşitli alanlarda üretim yapan Victorinox; geniş ürün yelpazesi ile ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Dilediğiniz an dilediğiniz yerde kullanabileceğiniz Victorinox marka çakı ve bıçak modellerinden ihtiyacınız olanı tek tıkla satın alabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.