Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Abc

Çamaşırlarınızı etkili şekilde yıkamanıza yardımcı olan Abc ürünleri, gelişmiş içeriğiyle kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarıyor. Kirli giysilerinizi lekelerinden kolayca arındıran Abc, tertemiz bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Renkliler ve beyazlar için farklı ürünler sunuyor, zorlu lekelerle bile başarılı şekilde mücadele ediyor. İhtiyaçlarınıza uygun farklı formüllere sahip indirimli Abc ürünleri için siz de ÇiçekSepeti’ni takip edebilirsiniz.

Abc Deterjan ile Etkili Temizlik

Hoş kokusuyla ferahlatıcı bir etki yaratan uygun fiyatlı marka, yıkama işleminin ardından uzun süre kokusunu korumayı başarıyor. İşlevsel paket tasarımıyla çamaşır makinesinin haznesine kolayca boşaltılıyor. Kıyafetlerinizin yeni görünümünü koruyan outlet Abc ürünleri, tüm kumaşlara etki ederek kısa zamanda lekeleri yok ediyor. Beyaz ve renkli çamaşırlar için aynı anda kullanılan ürünler; ekonomik bakımdan da avantaj elde etmenizi sağlıyor. Böylelikle tek bir ürün tercih ederek tüm giysilerinizi yıkamanıza imkân tanıyor. Makinede ve elde yıkamanız için özel olarak üretilen Abc ürünleriyle hijyen ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Üstelik Abc Parfumia Konsantre Yumuşatıcı gibi çeşitli ürünlerle giysilerinizin kumaşının sertleşmesini önleyebilirsiniz.

Abc Ürünleri ile Giysilerinizdeki Lekelerden Kurtulun

Giysilerinizin üzerinde bulunan yıkama bilgilerine bakarak kullanılması gereken deterjan miktarını öğrenebilirsiniz. Dayanıklı paket ve kapaklı kutularda satılan Abc ürünlerini inceleyerek toz ve sıvı deterjan çeşitlerini kolayca bulabilirsiniz. Plastik kapağı sayesinde, gereken deterjanı pratik bir şekilde makinenize ekleyebilirsiniz. Ev temizliğinde de size destek olan Abc ürünleriyle en zorlu lekelerin üstesinden gelmeniz kolaylaşıyor. Abc fiyatları ise ürünün miktarı ve içeriğine göre değişiklik gösterebiliyor. Abc kampanya fırsatlarını yakalayarak istediğiniz ürüne daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Lavanta, gül, manolya ya da dağ esintisi gibi çeşitli kokuların yer aldığı Abc ürünlerinden dilediğinizi ÇiçekSepeti üzerinden sipariş verebilirsiniz.