İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Abdi İbrahim Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen ilaç firmalarından biri olan Abdi İbrahim, 1912 yılından bu yana sağlığın korunmasını hedefleyen ürünleriyle hizmet sunar. Takviye edici gıda ürünlerinden vitamin ve minerallere, antianemik ve antibakteriyel ilaçlardan dermatolojik ürünlere kadar pek çok tedavi alanında öne çıkan firma, hayatı ve geleceği iyileştirmeyi amaç edinen politikası ile beğeni kazanır. 1912 yılında Eczacı Abdi İbrahim Bey’in küçük eczanesinde temelleri atılan marka, bugün dünyanın ilk 100 ilaç firması arasına girmeyi hedefleyen çalışmalarıyla dikkat çeker.

Bebek bakımı, el kremi, vücut kremi, nemlendirici krem, cilt bakım ürünleri, probiyotik, takviye edici gıda gibi pek çok ürünü ile kullanıcıların en çok tercih ettiği markalar arasında yerini alan Abdi İbrahim, kalitesi ve güvenilirliği ile adından söz ettirir. Bebeğinizin hassas cildi için pişik kremlerini, tıkanan burnu için ise burun aspiratörlerini güvenle kullanabilirsiniz. Çocuklar ve yetişkinler için özel olarak tasarlanan probiyotik çeşitleri ile bağırsak sağlığınızı koruyabilirsiniz. Bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için vitamin ve mineral takviyelerini tercih edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Abdi İbrahim Ürün Çeşitleri

Yaşam kalitenizi yükseltmek ve günlük bakım rutinlerinize kaliteli bir dokunuş getirmek istiyorsanız Abdi İbrahim markasının geniş ürün yelpazesini inceleyebilirsiniz. Hemen her yaşa hitap eden ürün çeşitliliği ile kişisel bakım ve kozmetik alanında da ön plana çıkan marka, uygun fiyat politikasıyla da sizi mutlu eder. Abdi İbrahim ürün fiyatları, ürünün ait olduğu kategoriye, içeriğine ve daha pek çok farklı parametreye göre değişiklik gösterir. Markanın indirimli ve kampanyalı ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden online olarak hemen satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.