İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Beğendiğin Ürün Yıl Boyu Kapına Gelsin

Evini, iş yerini, her zaman taze çiçeklerle görmek isteyenler; sevdiklerini her zaman çiçeklerle mutlu edenler için kolları sıvadık ve düzenli çiçek gönderme hizmeti olan çiçek aboneliği sistemini oluşturduk.

ÇiçekSepeti’nin yeni hizmeti abonelik sistemi ile kendiniz için ya da sevdiklerinize düzenli çiçek gönderimi sağlayabileceğiniz gibi kurumsal firmalar, restoran – kafeler ve oteller gibi sürekli dekoratif taze çiçek ihtiyacı olan tüm işletmelerinize de seçtiğiniz sıklığa göre indirimli çiçek abonelik sistemi ile çiçek temin etmeniz mümkün.

ÇiçekSepeti’nden İndirimli Alışveriş

Sevdiklerinizin hayatlarına dokunmak ve onları mutlu etmek için, Türkiye'nin en iyi çiçek tasarımcıları tarafından mevsimine uygun özel olarak tasarlanan benzersiz aranjmanları, ÇiçekSepeti indirimli ürün satın alma yöntemi olan ürün aboneliği ile yapabilirsiniz. Hem favori ürününüze size özel indirimli fiyattan sahip olabilir, hem de rutin çiçek gönderme tarihlerinizi unutmaktan kurtulursunuz

Kurumsal firmalar, restoran – cafeler ve oteller gibi sürekli dekoratif taze çiçek ihtiyacı olan tüm işletmeler için düzenli taze çiçek temin etmenin en avantajlı yollarından biri olan çiçek aboneliği ile yıl boyu uygun fiyatlardan çiçeğinizin teslim alabilirsiniz.

Ürün Aboneliği İle Avantajlı Fiyatlar

Abonelik çiçek siparişleriniz size zamandan kazandırdığı gibi ücret kısmında da oldukça avantajlı fiyatlar sunuyor. Abonelik sistemini kullanarak sene boyunca birbirinden güzel karanfilleri, gülleri, papatyaları veya seçtiğiniz aranjmanı haftada bir veya ayda bir gibi sizin belirlediğiniz aralıklarla temin edebilirsiniz. Düzenli çiçek gönderim sistemi ile ÇiçekSepeti gönderim bölgeleri kapsamında yer alan her yere teslimat yapılabildiği gibi özel olarak tasarlanan kutu içerisindeki çiçeklere dilerseniz kart notu ekleyebilirsiniz.

  • Abonelik ürünleri sayfasında yer alan karanfiller, papatyalar, güller veya özel hazırlanan aranjman seçenekleri arasından size uygun olan ürünü indirimli fiyattan temin etmek için çiçek göndermek istediğiniz adresi seçin ve ne sıklıkta gönderim sağlanmasını istediğinizi belirleyin. Haftada bir, iki haftada bir veya ayda bir teslimat seçenekleri ve gönderim saatinizi seçtikten sonra teslimatlar periyodik olarak gerçekleşecektir. Teslim edilecek olan siparişler teslimattan 3 gün önce oluşturulacak ve kayıtlı kredi kartınızdan otomatik çekilecektir.
  • Çiçek Aboneliği zamandan kazandırdığı gibi ücret kısmında da oldukça avantajlı fiyatlar sunuyor. Bir kere abone olduğunuzda sene boyunca bir kez fiyat artışlarından etkilendiğiniz gibi birbirinden güzel çiçekleri veya seçtiğiniz aranjmanı mevsimine uygun tazelikte ve düzenli bir şekilde temin etmiş oluyorsunuz. Ayrıca Türkiye'nin en iyi çiçek tasarımcıları tarafından mevsimine uygun, özel olarak tasarlanan kutu içerisindeki çiçeklere dilerseniz kart notu ekleyebiliyorsunuz.
  • “Aboneliklerim” sayfasından dilediğiniz zaman dondurabilir, iptal edebilir ve dilediğiniz zaman tekrar başlatabilirsiniz.
  • Abone olacağınız çiçeği nerede ve ne amaçla kullanacağınız önemlidir. Eğer kurumsal işletmeler, oteller gibi düzenli taze çiçek ihtiyacınız var ise karma mevsim çiçeklerini seçmeniz veya dekorasyonunuza uygun renkleri belirlemeniz, düzenli göndereceğiniz kişi sizin için özel biriyse sevdiği çiçekleri belirlemeniz ve o ürünlere yönelik abonelik oluşturmanız uygun olacaktır.
KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.