İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Beğendiğin Ürün Yıl Boyu Kapına Gelsin

Evini, iş yerini, her zaman taze çiçeklerle görmek isteyenler; sevdiklerini her zaman çiçeklerle mutlu edenler için kolları sıvadık ve düzenli çiçek gönderme hizmeti olan çiçek aboneliği sistemini oluşturduk.

ÇiçekSepeti’nin yeni hizmeti abonelik sistemi ile kendiniz için ya da sevdiklerinize düzenli çiçek gönderimi sağlayabileceğiniz gibi kurumsal firmalar, restoran – kafeler ve oteller gibi sürekli dekoratif taze çiçek ihtiyacı olan tüm işletmelerinize de seçtiğiniz sıklığa göre indirimli çiçek abonelik sistemi ile çiçek temin etmeniz mümkün.

ÇiçekSepeti’nden İndirimli Alışveriş

Sevdiklerinizin hayatlarına dokunmak ve onları mutlu etmek için, Türkiye'nin en iyi çiçek tasarımcıları tarafından mevsimine uygun özel olarak tasarlanan benzersiz aranjmanları, ÇiçekSepeti indirimli ürün satın alma yöntemi olan ürün aboneliği ile yapabilirsiniz. Hem favori ürününüze size özel indirimli fiyattan sahip olabilir, hem de rutin çiçek gönderme tarihlerinizi unutmaktan kurtulursunuz

Kurumsal firmalar, restoran – cafeler ve oteller gibi sürekli dekoratif taze çiçek ihtiyacı olan tüm işletmeler için düzenli taze çiçek temin etmenin en avantajlı yollarından biri olan çiçek aboneliği ile yıl boyu uygun fiyatlardan çiçeğinizin teslim alabilirsiniz.

Ürün Aboneliği İle Avantajlı Fiyatlar

Abonelik çiçek siparişleriniz size zamandan kazandırdığı gibi ücret kısmında da oldukça avantajlı fiyatlar sunuyor. Abonelik sistemini kullanarak sene boyunca birbirinden güzel karanfilleri, gülleri, papatyaları veya seçtiğiniz aranjmanı haftada bir veya ayda bir gibi sizin belirlediğiniz aralıklarla temin edebilirsiniz. Düzenli çiçek gönderim sistemi ile ÇiçekSepeti gönderim bölgeleri kapsamında yer alan her yere teslimat yapılabildiği gibi özel olarak tasarlanan kutu içerisindeki çiçeklere dilerseniz kart notu ekleyebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.