İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Acana ÇiçekSepeti’nde!

25 yıllık güven geleneği ile Champion Petfoods, ödüllü evcil hayvan mamaları üreticisidir. Taze yöresel içeriklerden kedi ve köpek mamalarını, baştan sona kendi ödüllü mutfaklarında hazırlayan şirketin en önemli markası ise Acana’dır.

Dört ayaklı dostunuzun tüm ihtiyaçlarını karşılayacak iyi içerikli Acana ürünleri, ÇiçekSepeti’ne özel fırsatlarla sizleri bekliyor!

Evcil Hayvanınız İçin En İyisi Acana

Markanın misyonu, kedi ve köpek mamasında yeni bir standardı temsil etmektedir. Acana ürünleri, dört ayaklı dostunuzu iki açıdan besleyecek şekilde tasarlanmıştır. İlk olarak, evrimine uygun olarak et ve protein açısından zengindir. İkinci olarak ise, yerel tedarikçiler tarafından yetiştirilen ve toplanan her gün Acana mutfaklarına taze olarak getirilen içerikler kullanılarak hazırlanmaktadır. Batı Kanada’nın dağ eteği çiftlikleri, bereketli geniş düzlükleri ve soğuk berrak suları, hem ilhamının hem de Acana içeriklerinin kaynağıdır. Diğer herhangi bir evcil hayvan maması üreticisinden farklı olarak, yöresel otantik taze içeriklerinin besin maddelerini en doğal halleriyle temin ederek kedi veya köpeğinizin doğal beslenmesini sağlar. Serbest dolaşan kümes hayvanları, kuluçka yumurtaları, çiftlikte yetiştirilen etler, serbest avlanan balıklardan bol güneş alarak yetişen meyve ve sebzelere kadar tüm ürünler insan tüketimi için uygun, taze ve koruyucu içermeden faydalarla yüklü olarak Acana mutfaklarına gelir.

Köpek veya kediniz atalarının besinleriyle beslenmekle kalmayıp, bunlara sağlıklarını en üst düzeye çıkarmak için gereksinim duyarlar. Tıpkı vahşi kuzenleri gibi, modern köpek ve kediler de keskin dişlere ve etten proteinleri ve yağları etkin bir şekilde metabolize edecek biçimde evrilmiş kısa bir sindirim kanalına sahiptir. Acana %75’e kadar et içeriği ile, kedi ve köpeğinizi evrimsel ihtiyacının %90’ını hayvansal kaynaklı proteinden karşılayarak ve gluten, patates veya nohut konsantrasyonları içermeden beslemektedir.

Siz de evcil hayvanınız için en iyisini isteyenlerdenseniz tüm indirimli Acana ürünlerine ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulaması üzerinden sahip olabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.