Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Acer ÇiçekSepeti’nde!

Acer, bilgi ve iletişim teknolojileri sektöründe dünyanın en büyük 3. bilgisayar üreticisidir. Acer'ın ürün çeşitleri; ev, iş, kurumsal ve eğitim için dizüstü bilgisayar, masaüstü bilgisayar, tablet, akıllı telefon, monitör, projektör ve bulut çözümlerini içerir.

Birçok alanda ihtiyaçlarınızı karşılayacak kampanyalı Acer ürünleri ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında!

Hayata Pratiklik Katan Acer Ürünleri

Farklı kullanım alanları için özel ürünler üreten Acer ürünleri yelpazesi arasında masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar, ekran, bilgisayar yan ürünleri, dijital fotoğraf makineleri gibi ürünler bulunmaktadır. Ev kullanımları için Acer dizüstü, masaüstü, LCD monitörler, oyun ürünleri, projektörler ve satışa sunulan diğer ürünler ev hayatınızı kolaştırmak için tasarlanmıştır. Ev dekorasyonunuzla da uyum sağlayacak şık dizaynlarıyla Acer ürünleri evdeki vazgeçilmeziniz olacak. Ev kullanımı için üretilen elektronik ürünlerin yanı sıra iş için teknolojik üretimlere özel yaratıcı profesyonel ürünler, iş ortağı alanı hizmetleri de bulunmaktadır. Siz de ÇiçekSepeti aracılığıyla ihtiyacınıza en uygun Acer ürününü kolaylıkla keşfedebilirsiniz!

Acer markasının bir diğer avantajı da tüm laptop, tablet, notebook, dizüstü bilgisayar modellerine özel olarak üretilen Acer şarj aletleridir. Kaliteli malzemesi ve işçiliği ile uzun ömürlü bir kullanım sunan şarj aletlerinin çevre dostu üretilmiş olması da sorunsuz bir kullanıcı deneyimi yaratmaktadır.

Yüksek pil ömürlü bataryalar, ergonomik ve şık tasarımlar ve hızlı işlemcilerle hayatınıza pratiklik katacak dayanıklı Acer ürünleri, ÇiçekSepetine özel indirimli fiyatlar ve kampanyalarla web sitesi ve mobil uygulamada sizleri bekliyor!