İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

İstanbul - Acıbadem Çiçek

Acıbadem semtindeki sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız, Acıbadem Çiçek Siparişi sayfamızdan istediğiniz gün ve saatte teslim edilmek üzere taze çiçeklerden hazırlanan şık bir çiçek aranjmanını online olarak sipariş verebilirsiniz. Türkiye çapında dağıtım ağına sahip Çiçek Sepeti ile İstanbul-Acıbadem semtine göndereceğiniz çiçek siparişleriniz aynı gün teslim edilmektedir.

- Beğendiğiniz Çiçeği Seçin

- Güzel bir kart notu oluşturun (isterseniz sesli mesajınızı oluşturun)

- Çiçeğinizi aynı gün Acıbadem'deki sevdiklerinize teslim edelim.

Acıbadem semti için veya İstanbul için çiçek siparişi vermek Çiçek Sepeti ile çok kolay.

Acıbadem Çiçek Siparişi

İstanbul Acıbadem Mahallesi bir kısmı Kadıköy ilçesinde bir kısmı da Üsküdar ilçesinde yer alan sokaklarıyla oldukça merkezi bir konumda bulunur. Eski bir yerleşim yeri olarak köklü site yaşamına ve mahalle sakinlerine, özellikle müstakil binaların iş yerleri olarak kullanılmasıyla şehirli ve dinamik beyaz yakaya, hastaneleri ile sağlık çalışanlarına, eğitim kurumları ile öğretmenlere ve Marmaray Ayrılık Çeşmesi Durağı ile her gün yüzlerce yolcuya ev sahipliği yapar. Tarihte yemyeşil parklara ve bahçelere sahip olan mahalle, günümüzde de Validebağ Korusu ile eşsiz bir doğal güzelliği sınırları içerisinde barındırır. Acıbadem çiçekçileri de bu kültürün bir yansıması olarak her mevsim taze çiçekleri müşterilerin beğenisine sunar.  

Anneler Günü, doğum günü, yıl dönümü gibi özel günlerinizde aynı gün teslim ile ÇiçekSepeti Acıbadem’i tercih edebilir ve burada yaşayan sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Geçmiş olsun dilekleriniz için veya yeni bebek tebriği için de Acıbadem Kadıköy Hastanesi, Okan Üniversitesi Hastanesi ve Dr. Nazif Bağrıaçık Hastanesine en yakın çiçekçiye yine Çiçeksepeti’nden ulaşabilirsiniz.

İstanbul-Acıbadem Çiçekçileri

İstanbul Anadolu yakasında D-100 Karayolu ile Kuzey-Güney olarak ikiye bölünmüş olan Acıbadem ulaşım imkanları açısından da oldukça rahattır. Her gün aynı gün teslimat ile seçtiğiniz birbirinden güzel çiçekleri kolayca adreslerine gönderebilirsiniz. Tepe Nautilus AVM, İstek Vakfı Okulları, Bilfen ile Eyüboğlu Anaokulları ve Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nin kampüsünü de bünyesinde barındıran Acıbadem’e çiçek göndermek için yüzlerce seçenek arasından güvenli alışveriş ile ÇiçekSepeti Acıbadem’i tercih edebilirsiniz.

Öğretmenler Günü için saksıda canlı bitkilerden sukulent tasarımlarına,  teraryumlardan mini bonsai bahçelerine kadar tüm online siparişlerinizi aynı gün gönderebilirsiniz. Yeni iş ve terfi kutlamaları, açılış ve tören, söz/nişan veya düğün gibi organizasyonlarınız için de Acıbadem çiçek siparişi sadece bir tık uzağınızda!

ÇiçekSepeti Acıbadem’de!

Her gün en taze ve en güzel çiçekleri gönderim yapmak istediğiniz noktaya özenle ulaştıran Acıbadem çiçekçilerinden 7/24 sipariş verebilirsiniz. Fiyat kalite dengesi ve dağıtım ağı avantajlarıyla siz de ÇiçekSepeti sayesinde sevdiklerinize dilediğiniz ürünü ulaştırıp %100 müşteri memnuniyetini deneyimleyebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.