Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Acqua di Parma Çiçeksepeti’nde!

İtalyan moda markası Acqua Di Parma, hoş kokulu parfümleri, sabun ve şampuan çeşitleri ile geniş kitlelerin beğenisini kazanır. Akdenizin ferahlatıcı havasını ürünlerine yansıtan marka, uzun süre kalıcı etki bırakan parfümlere imza atar. Acqua Di Parma ürünlerini set halinde kullanarak ferahlatıcı kokuları cildinizle özdeşleştirebilirsiniz. Acqua Di Parma ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Etkileyici Kokularıyla Acqua Di Parma Ürünleri

Parfümler stilinizi tamamlayan ve gün boyu ferah hissetmenizi sağlayan yardımcılardır. İtalyan moda markası Acqua Di Parma tarafından tasarlanan parfüm çeşitleri eşsiz notaları ve uzun süre kalıcı etkileri ile dikkatleri üzerine çeker. Zarif ve canlandırıcı etki yaratan Acqua Di Parma parfüm çeşitleri nesilden nesile aktarılan üretim teknolojileri ile ortaya konur. Farklı serilerle anılan bu ürünler şampuan, sıvı ve katı sabun, vücut kremi çeşitleriyle de takım halinde sunulur. Acqua Di Parma 50 ml parfüm çeşitleri çantanızda kolayca taşıyabileceğiniz boyutlardadır.

Acqua Di Parma 75 ml parfüm çeşitlerini gün içinde yanınızda bulundurabilir, ihtiyaç duyduğunuz anlarda tazeleyebilirsiniz. Turunçgillerin ferahlatıcı etkisini yansıtan notalarla oluşturulan parfümler çeşitli meyve, çiçek ve baharat kokularıyla da eşsiz bir harman yaratır. Acqua Di Parma parfüm fiyat aralıkları ürün içeriğine göre belirlenir. Markanın kaliteli parfümlerini uygun fiyatlarla satın almak için indirim fırsatlarını takip edebilirsiniz.

Acqua Di Parma Ürünleriyle Kesintisiz Ferahlık

Acqua Di Parma şampuan çeşitleri parfüm serileri ile aynı kokuları içerir. Saçları derinlemesine temizlerken yoğun parlaklık verir. Markanın saç kremi çeşitlerini tercih ederek ipeksi bir yumuşaklık da elde edebilirsiniz. Acqua Di Parma 150 ml saç kremi çeşitleri kolay açılır kapanır kapak sistemine sahiptir. 300 ml boyutundaki ürünler pompalı şişelerde sunulur. Duş sırasında markanın katı sabunlarını da kullanabilirsiniz. Parfüm serilerinin hoş kokusunu gün boyunca teninizde hissedebilirsiniz.

Acqua Di Parma 180 ml sıvı el sabunu çeşitlerini banyolarınızdan eksik etmek istemezsiniz. Günlük bakımınızı el ve vücut losyonları ile tamamlayabilirsiniz. Acqua Di Parma ürünlerinin fiyatları her bütçeye uygun aralıklardadır. Ferah ve canlandırıcı kokularıyla ön plana çıkan ürünleri keyifle kullanabilirsiniz. Acqua Di Parma ürünlerini uygun fiyatlarla ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz.