İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Activex

Son yıllarda, kişisel hijyenimiz kadar bulunduğumuz ortamlarda mikroplara karşı korunmaya verdiğimiz önem de arttı. Activex, özel geliştirdiği antibakteriyel formüllü ürünleriyle 2009 yılından beri ihtiyaçlarımıza hassasiyetle çözüm üretiyor.

Kişisel hijyen söz konusu olduğunda en güvenilir yol arkadaşlarınızdan Activex ürünlerine ÇiçekSepeti ayrıcalığıyla kolayca ulaşabilir, online alışveriş kolaylığıyla hemen satın alabilirsiniz!

Activex İle Hijyen Her An Elinizin Ucunda

Ellerimiz gün boyu, temizliğinden emin olamadığımız birçok farklı noktaya temas eder. Bu nedenle el hijyenini sağlamak sağlığımız için en önemli ilk adımdır. Activex, bakterilere karşı %99.9 etkinliği kanıtlanmış ürünleriyle sizi korur. Sık sık yıkanan ellerde yaşanabilecek sorunları da nemlendirici etkili formülü ve kremsi yapısı ile önler. Ayrıca hassas ciltler düşünülerek geliştirilen ve katkı maddesi içermeyen formüllü ürünleriyle kızarıklık, kuruma, çatlama gibi cilt sorunları yaşamamanız için çalışır.

Activex, sıvı sabun, katı sabun, el temizleme jeli, duş jeli ve ıslak mendil gibi alışılagelmiş ürünlerin yanı sıra sprey formundaki inovatif ürünleriyle ile pratik bir kullanım sunar. Sabun ve su erişiminizin olmadığı ofis, okul, toplu taşıma araçları gibi ortamlarda kişisel hijyeninizi sağlamanız için size kolaylık sunan Activex ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden inceleyebilirsiniz.

Yalnızca kişisel hijyeniniz için değil yaşadığınız tüm mekanlarda, bakterilerin %99.9’unu yok eden Activex ürünlerini tercih ederek kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığını korumanız çok kolay. Özellikle seyahatlerde, bebek bakımında ve iş yerinizde araba, mama sandalyesi, oyuncak, ofis masası ve sandalyesi, kapı kolları gibi sıkça dokunduğumuz bölgeleri Activex ile temizleyebilirsiniz. Cep boy paketlerle her an yanınızda taşıyabilir, pratik bir şekilde kullanıp çantanızda muhafaza edebilirsiniz. Kısa sürede etki ederek anında istenilen etkiyi sağlayan Activex ürünlerini, ÇiçekSepeti sayesinde evinizin konforundan ödün vermeden sepetinize eklemek için hemen tıklayın!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.