Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Şarj Adaptörleri

Teknoloji ve akıllı telefonlar artık hayatımızın tam ortasında yer alıyor. Hayatımızın her anında yer alan bu ürünleri her an kullanmak, onlara her an ulaşmak da en büyük lükslerden biri haline geldi. Ansızın biten bir şarj, tam ihtiyacınız olduğu anda şarjı olmayan bir bilgisayar gibi kabuslar artık herkesin hayatında yer almış durumda. Bu yüzden şarj aletlerini her an yanınızda taşımak bir ihtiyaçtır. Şarj aletleri zaman içerisinde yıpranabilir ve eskiyebilir. Eskiyen kablolar ve şarj adaptörleri yerine yeni ürünler almak gerekir. Hem telefon hem bilgisayar hem tablet için kullanılan çeşitli şarj adaptörlerini ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde inceleyebilir, satın alabilirsiniz! Apple, Asus, Dell, LG, Lenovo, Samsung, Hp gibi alanında önder markaların şarj adaptörleri ve çeşitli bilgisayar aksesuarları bir tık uzağınızda!

Şarj Adaptörü Çeşitleri

Elektronik cihazlarınızın daha uzun bir ömre sahip olması için doğru cihazları seçmeniz çok önemlidir. Bu sayede hem işleriniz aksamaz hem de pek çok sıkıntıdan kurtulursunuz. Zor anlarda büyük sıkıntılardan kurtulmanızı sağlayacak çeşitli kablosuz şarj cihazı modelleri, tanışabilir şarj cihazı çeşitleri ve wireless adaptör modelleri bulunur. Farklı teknolojik özelliklere sahip olan şarj cihazları arasından seçim yaparak elektronik cihazlarınıza gereken özeni gösterebilirsiniz! Ayrıca sevdikleriniz için de şarj cihazı ve adaptörleri hediye olarak tercih edebilirsiniz. İsterseniz arabada, isterseniz çantanızda ya da yolda kullanabileceğiniz adaptörler arasından ideal ürünü seçin ve mutluluğa kavuşun! Şarj aleti dendiğinde aklınıza klasik ürünler geliyor olabilir. Ama eski tip şarj aletleri artık yerini daha güncel, teknolojik ve modern versiyonlara bıraktı diyebiliriz. Şarj adaptörü ya da şarj aleti seçimi yaparak dikkat etmeniz gereken ilk unsur ürünün cihazınızla uyumlu olması olsa da üründen nasıl bir performans beklediğinizi de göz önünde bulundurabilirsiniz.

Kablosuz Şarj Cihazı: Evde, iş yerinde ya da arabada telefonunuzu veya farklı elektronik ürünlerinizi şarj ederken fazla kablolardan şikayetçiyseniz kablosuz şarj cihazını kullanabilirsiniz. Herhangi bir kablo kullanmadan cihazınızı şarj eden bu ürünün kullanımı oldukça kolaydır. Kablosuz şarj aleti veya kablosuz hızlı şarj standı gibi ürünler sayesinde akıllı cihazlarınızı basit bir şekilde şarj edebilirsiniz!

Taşınabilir Şarj Üniteleri: Bir yere bağlı kalmadan cihazlarınızı şarj etmek istiyorsanız taşınabilir şarj ünitelerini tercih edebilirsiniz. Bu tarz ürünler prize takılmadan ürününüzü şarj etmenizi sağlar. Özellikle sık sık seyahat edenler, ofis dışında çalışanlar ya da sportif bir hayatı olanlar için taşınabilir şarj aletleri oldukça kullanışlıdır. Kendiniz için uygun olduğunu düşündüğünüz bir adaptör sayesinde tüm elektronik ürünlerinizi kolayca kullanabilirsiniz! 

Wireless Adaptör: Wireless adaptör, bilgisayarı kablosuz ağlara bağlamanızı sağlayan araçlara verilen isimdir. Dahili bir wireless adaptörü bulunmayan bilgisayarın internete bağlanabilmesi için bu kablolar olmazsa olmazdır.

Şarj Adaptörü: Şarj aletinin priz ile bağlantı kısmını oluşturan şarj adaptörlerinde de zaman zaman sıkıntılar olabilir. Böyle durumlarda bütün şarj aletini değiştirmek yerine eğer cihazınız uyumluysa sadece adaptörü değiştirebilirsiniz. Böylece sorunu kolay bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz.

Çoklu Şarj Üniteleri: Bu tarz ürünler, aynı anda pek çok elektronik ürünü şarj etmenizi sağlar. Günümüzde telefon, bilgisayar, tablet ve benzeri ürünleri aynı anda kullananlar için çoklu şarj aletleri oldukça yararlıdır. 

Bluetooth Adaptör: Bu ürün, bluetooth desteğine sahip olmayan bilgisayarların bluetooth desteği kazanmasını sağlamaya yardımcı olur. Bu sayede harici kulaklık, hoparlör, fare(mouse), mikrofon veya sinema sistemi gibi cihazları bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. Ayrıca bluetooth adaptör sayesinde mobil cihazlarınızdan veri aktarımı da yapabilirsiniz. 

USB Wifi Adaptör: USB wifi adaptör, wifi ağ bağdaştırıcı kartı içinde gelmeyen bilgisayarların da kablosuz internet erişimi kullanmasını sağlar. Eğer sizin de cihazınızda wifi özelliği bulunmuyorsa wifi adaptörler sayesinde bu özelliği kazandırabilirsiniz! 

Uygun Fiyatlı Şarj Adaptörü Modelleri

ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde yer alan çeşitli adaptörleri, şarj aletlerini ve çok daha farklı aksesuarları online olarak kolayca inceleyebilirsiniz. Ürünlerin fiyatları markadan markaya değişiklik gösterebilir. Ayrıca ürünlerin sahip oldukları teknolojiler de fiyatlarında bir farklılık oluşmasında etkilidir. Orijinal ve güvenilir ürünleri kolayca satın alabileceğiniz ÇiçekSepeti’nde, ayrıca en uygun fiyatlı ürünleri de bulabilirsiniz!