Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Adidas Ayakkabı Modelleri Çiçeksepeti’nde!

Dünyanın en çok bilinen ve tercih edilen spor markalarından biri olan Adidas, Adolf (Adi) Dassler tarafından 1920'lerde Nürnberg yakınlarındaki Herzogenaurach şehrinde kurulmuştur. Sonrasında Puma'nın kurucusu olan ortağı ve abisi Rudolf Dassler ile ayakkabı üretimine başlamıştır. Oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunan marka spor ayakkabı, spor giyim, aksesuar ve kişisel bakım gibi kategorilerde ürünler sunmaktadır.

Spor ayakkabı denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Adidas, kaliteli çizgisini hiç bozmadan klasik modellerine her geçen gün bir yenisi eklemektedir. İkon haline dönen Adidas Superstar, Adidas Lite Racer gibi birçok model, günümüzde yenilenen ama aslına sadık kalan tasarımlarla sunulmaktadır. Ayrıca basketbol ayakkabısı, futbol ayakkabısı, koşu ayakkabısı, tenis ayakkabısı gibi birçok spor branşına özel modeller sunan marka, özgün ve kusursuz tarzını tüm modellerinde yansıtmaktadır.

Adidas Spor Ayakkabı Modellerini Keşfedin!

Adidas, dünya üzerindeki tanınırlığını koşu ayakkabısı üreticiliği ile elde etmiştir. Kusursuza yakın taban tasarımı ve koşucuların ihtiyaçlarına cevap verecek hafifliği bir arada sunan marka, günümüzde de koşu ayakkabısı konusunda en iyiler arasında yer almaktadır. Hafif, dayanıklı ve bir o kadar yüksek performans sunan modeller sayesinde koşu performansınızı daima yukarda tutabilirsiniz. Koşu ayakkabıları dışında dünyanın en iyi futbol kulüpleri ile anlaşmaları olan Adidas, futbol ayakkabısı konusunda da oldukça başarılı işlere imza atmaktadır. Birçok ünlü futbolcunun sponsoru olan marka, özel seriler üreterek hayranlar ve futbolcular arasında bağ kurmayı sağlamaktadır. Ayrıca futbol oynamak için gerekli esneklik, dayanıklılık ve çevikliği sağlayan modelleriyle futbol keyfini bir üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir.

Dünyanın en çok sevilen sporlarından biri olan basketbol içinde özel ayakkabılar üreten Adidas, bu alanda da ünlü basketbolcular ve kulüplerle anlaşmaları olan bir markadır. Lisanslı ürünler sayesinde kulüplerin kazançlarını artıran marka, özel seri logolu ürünlerle tarafların beğenisini kazanmaktadır. Adidas basketbol ayakkabısı modelleri, rahat olmanın yanı sıra basketbol ruhunu yansıtmak için özel olarak tasarlanmaktadır.

Basketbol, futbol ve koşu dışında voleybol, golf, lakros gibi sporlar içinde ayakkabı üreten markanın tüm ürünlerini Çiçeksepeti’nde bulabilirsiniz.