Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Afiş, Banner, Bayrak

Reklam ve süsleme amaçlı kullanılan afiş, banner ve bayraklar, hem özel günlerinizi hem de işletmelerinizi süslüyor. Genellikle hazır formda olan ve anında uygulanabilir şekilde yer alan afiş & banner çeşitleri, birbirinden güzel renkleri ve görselleriyle göz kamaştırıcıdır. Özel günlerin temasıyla uyumlu ürünlerin yanı sıra ünlü çizgi film karakterlerinin ya da animasyon kahramanlarının lisanslı görsellerini de üzerinde bulundurabilen ürünler, çocuk ve gençler için gerçekleştirilecek parti veya kutlamalar için idealdir. Spor dalları ve futbol takımlarının simge ve bayraklarıyla zenginleştirilen ürünler, sporla ilgili olan herkes tarafından keyifle kullanılabilir.

Birbirinden farklı tasarımlara sahip, en kullanışlı ürünleri bir araya getiren afiş, banner ve bayrak çeşitleri, ciceksepeti.com ve Çiçeksepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor! Siz de kampanyalı fiyatlar ve kolay ödeme koşullarından yararlanarak, afiş, banner ve bayrak sayfasında listelenen ürünleri kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.

Şık Afiş Tasarımları

Birçok marka tarafından üretilen afiş ve banner olarak adlandırılan flama modelleri, üretildikleri malzemenin yapısı ve boyutları itibarıyla büyük çeşitlilik gösterir. Naylon kumaş, karton, plastik ya da folyodan imal edilen ve gerek kullanım amacı gerekse konumlandırılacağı alana göre değişik boyutlarda sunulan afiş & banner modelleri, paket içerikleriyle de farklılık arz ederler. Paket içeriğinde yalnızca afiş ya da banner ile gelen ürünlerin yanı sıra farklı parti malzemeleri, kendinden yapışkanlı etiketler ya da cam vakumu bulunan modeller, değişik kullanım alanları ve amaçları içinde uygunluk sunar. Evinizin dört bir yanını süsleyebilecek ve yalnızca özel günlerde ve kutlamalar sırasında değil; daimi olarak da değerlendirilebilecek afişlerin fiyatları, seçeceğiniz ürünün markası, modeli, boyutları, imal edildiği malzeme, sahip olduğu tema ve beraberinde getirdiği ekstra özelliklere göre farklılık gösterebilir. Ayrıca, seçeceğiniz ürünün lisanslı görsellerle gelmesi de fiyatları belirleyen bir diğer etkendir.

Özel Tasarım Banner Çeşitleri

Kutlama ve parti günlerinde kapı, duvar ya da tavana konumlandırılabilen banner modelleri, modern hayatın en gözde süsleme ürünlerinden biri olarak değerlendirilebilir. Özellikle gençlerin kapılarını süsleyen ve takip ettikleri ünlü karakterlerle kendilerini özdeşleştirmelerinde önemli rol oynayan banner modelleri, farklı boyut ve temalarıyla ön plana çıkar. Kişiselleştirilebilir yapıdaki ürünlerin yanı sıra üç boyutlu görsellerle de güçlendirilen modeller, sahip oldukları renk paletleri ve boyutlarıyla çok geniş bir yelpazede bulunurlar. Evinizin dört bir yanını süsleyebilecek ve yalnızca özel günlerde ve kutlamalar sırasında değil; daimi olarak da değerlendirilebilecek banner’ların fiyatları, seçeceğiniz ürünün markası, modeli, boyutları, imal edildiği malzeme, sahip olduğu tema ve beraberinde getirdiği ekstra özelliklere göre farklılık gösterebilir. Ayrıca, seçeceğiniz ürünün lisanslı görsellerle gelmesi de fiyatları belirleyen bir diğer etkendir.

Avantajlı Afiş, Banner ve Bayrak Fiyatları

Online satış, mağazalarda ulaşamayacağınız afiş tasarımı, banner ve bayrak gibi afiş çeşitlerini tek tıkla beğeninize sunuyor. Çiçeksepeti afiş, banner ve bayrak kategorisi ise kampanya ve özel fırsatlarla çok daha cazip hale gelen ürünlerden oluşuyor. Afiş, banner ve bayrak sayfasında listelenen bu özel ürünler, online alışverişe özel indirimlerle, Çiçeksepeti’nde! Uygun fiyat fırsatlarını yakalamak için hemen kategoriyi dolduran şık tasarımlı ürünleri keşfedin, tek tıkla, en uygun fiyatlı seçenekler ayağınıza gelsin.