İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

After Shave Ürünleri

Kişisel bakımına özen gösteren erkeklerin günlük rutini olan tıraş işlemi, çeşitli ürünler kullanarak daha keyifli hale getirilebilir. Cildine önem veren herkesin tercih ettiği tıraş öncesi ve sonrasında koruma sağlayan after shave ürünler, bakım sürecinin en önemli parçasıdır. Farklı içeriğe sahip tıraş sonrası ürünler, ciltte tahriş ve kızarıklık oluşumunu önleyerek pürüzsüz bir tıraş deneyimi yaşatır. Hassas ciltler için çoğu zaman zorlu bir eyleme dönüşen tıraş uygulamasını konforlu hale getiren after shave ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden inceleyebilirsiniz.

Hassas Ciltlere Özel Tıraş Sonrası Bakım Ürünleri ÇiçekSepetin’nde!

Tıraş sürecinde cildiniz gerilerek gereğinden daha çok nem kaybedebilir. Tıraş sonrası bakım ürünleri, etkili içeriğiyle cildinize gereken desteği sunar. Cilt sağlığınızı düşünen bakım ürünleriyle tıraş işlemlerini daha rahat ve sorunsuz atlatabilir, bu keyifli uygulamanın ardından güne daha pozitif başlayabilirsiniz. Cilt bakımının en etkili parçalarından biri olan bu ürünler, dermatolojik olarak test edilerek geliştirilir. Her cilde uyum sağlayan seçenekleriyle tercih yapmanızı kolaylaştıran after shave ürünleri, kişisel bakımına dikkat eden her erkeğin olmazsa olmazı. Kişisel bakım markalarının kalitesiyle birleşen ve her cilde uyum sağlayan tıraş sonrası bakım ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz..

Tıraş Sonrası Bakım Ürünlerinin Faydaları

Hassas ciltler için uygun içeriğe sahip tıraş sonrası bakım ürünleri, nem kaybı gibi sorunları önlerken ayrıca cilt sağlığınızı da korur. Farklı kokulardaki tıraş sonrası bakım ürünleri, cildinize ihtiyacı olan ferahlığı hissettirir. Bitkisel özlü bakım losyonlarıyla cildin ihtiyacı olan vitamin takviyesi sağlanır. Cildin yatışmasına yardımcı olan bu ürünler, yoğun bakım sağlayarak cildi daha hızlı onarır. Cildinizin hassas olmasını önler ve normal yapısına dönmesini sağlar.

Cilt Tahrişini Önleyen Tıraş Sonrası Bakım Ürünleri

Tıraş uygulamasının ardından cildiniz büyük ölçüde nem kaybı yaşayabilir. Bu nedenle işlem sonrasında cildinizin kaybettiği nemi ve yumuşaklığını geri kazandıran bakım kremlerini tercih edebilirsiniz. Rahatlatıcı bir tıraş sonrası için uygun ürünlerle kendi bakım rutininizi oluşturabilirsiniz. Aromatik kokuya sahip krem ve losyonlar, cilt bakımının yanı sıra tıraş sonrasında etrafa yaydığı kendine has hoş kokusuyla da kendinizi enerjik hissetmenize yardımcı olur. Cilt tipine göre özel olarak geliştirilen after shave ürünler, çiçek özleri içeren losyon çeşitleriyle doğadaki her bir detayı hissetmenizi sağlar. Temiz bir cilt için tıraş sonrası bakım ürünleri kullanmak en önemli adımlardan biri. Tıraş öncesinde de cildinizi mutlaka derinlemesine temizlemelisiniz. Ayrıca tıraş işleminde kullanılan ürünlerin de hijyenik koşullarda olmasına dikkat etmelisiniz. Bu sayede tıraş sonrasında kullandığınız krem ve losyonlar daha etkili sonuçlar gösterir. Kendi cilt tipinize uygun ve sevdiğiniz kokuya sahip tıraş sonrası ürünleriyle daha güçlü bir cilde kavuşabilirsiniz.

Cildin Kaybettiği Nemi Geri Kazandıran After Shave Ürünler

Tıraş sonrasında cildinizin yıpranması ve kuruması çoğu zaman kaçınılmaz bir durum. Cildin rahatlamasını sağlayan ve gerginliğini azaltan bu ürünler, güçlü dezenfekte özelliği ve ilgi çekici kokularıyla kuruluk hissini azaltır. Bitki ve çiçek özlerinden yararlanılarak geliştirilen, balsam özleriyle de koruyucu görevi üstlenen bu bakım ürünleri, çoğu zaman cildinizin ihtiyacı olan mineralleri de sunar. Balsam özler, özellikle cildi hassas olan kişilerin tıraş uygulamasını daha kolay getirir. Bitki özlerinin yanı sıra aloe vera içermesiyle de gün boyunca cildinizin nemli kalmasına yardımcı olur. Tıraş işleminden sonra oluşan yanma hissini yok eder ve daha temiz hissetmenizi sağlar. Sakal köklerine de bakım yapan losyon ve kremler, erkeklerin sakal uzattıkları dönemlerde en etkili bakımı gösterir. Siz de aradığınız tıraş sonrası bakım ürününü ÇiçekSepeti’nde kolayca bulabilir, hemen sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.