Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Balık Ağları

Balıkçılık için ideal avcılık ürünlerinin başında balık ağları gelir. Balık ağları sayesinde büyük balık sürülerini tek bir işlemde ve çok sayıda sonuçla avlamayı başarabilir ve istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. Farklı boyut ve tasarımlara sahip balık tutma ağı modelleri arasından sizin ihtiyaçlarınıza uygun bir ürün bulabilirsiniz. Serpme ağlar içerisinde bulunan büyük çeşitlilik, balıkçılık yapacağınız alana yönelik dilediğiniz boyutta ürün bulabilmenizi sağlar. Genel olarak tatlı su balıkçılığında veya yengeç gibi kabuklu hayvanların avlarında kullanılan tuzak ağlar da seçenekleriniz arasında yer alır. Tuzak tasarımına sahip ucuz balık ağları ile etkili bir av gerçekleştirebilirsiniz.

Etkili Avlar için Balık Ağı Modelleri

Balık ağları, dayanıklı misinalardan örülen ve özel tasarımları ile çok sayıda balığı aynı anda tutabilmenizi sağlar. Genel olarak en çok tercih edilen ağ çeşitleri arasında yer alan serpme ağ modelleri, derin sularda kullanmak için etkili bir seçenek. Farklı boyut ve ağırlık değerlerine yönelik kategorilendirilen serpme ağlar arasından size hitap eden bir ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Genel olarak 10 ila 25 metre arasında boyutlara sahip olan ürünlerin yanı sıra 4 ila 8 kilogram gibi ağırlık üzerinden özellikleri belirlenen serpme ağlar da bulunur.

Profesyonel balıkçılık ekipmanları arasında yer alan germe ağı modelleri ise yüksek verimlilik için değerlendirilebilir. Balıkçılık yaptığınız alanlarda balıkların geçiş noktalarını bildiğiniz yerlere gerilerek kullanılan misina germe ağları, balıkların geçiş yolları üzerinden kolaylıkla tutulabilmesini sağlar. Bu sayede tek bir işlemde çok sayıda balık tutmayı başarabilir ve keyifli bir av deneyimine sahip olabilirsiniz. Genel olarak en iyi balık ağları arasında yer alan germe ağı ve serpme ağı modelleri, iyi tanınan sularda etkili sonuçlar veren ürünler olarak sizleri karşılar.

Fonksiyonel Balık Tuzağı Ürünleri

Oldukça zengin bir ekipman çeşitliliğine sahip olan balıkçılık içerisinde tasarımıyla dikkat çeken ürünler de yerini alır. Bu ürünler arasında dikkat çeken av malzemelerinden biri de balık yakalama filesi veya balık tuzağı olarak bilinen ekipmanlar. Oldukça özel bir tasarıma sahip olan bu ürünler ile suyun tabanındaki balık ve yengeç benzeri avların tuzak içerisine girmesini bekleyip, sonrasında zahmetsiz bir şekilde çıkarmayı başarabilirsiniz. Balıkçılığa yeni başlayan kişiler için dahi kullanışlı bir seçenek olan balık yakalama fileleri, kapasitelerine yönelik çok sayıda avı aynı anda tutmayı başarır.

Fonksiyonel balık ağ ürünleri içerisinde bulunan balık yakalama tuzakları, üzerinde yer alan giriş cepleri olarak 6 ila 16 cep sayısı arasında değerlere sahip. Hedeflediğiniz av miktarına yönelik bu değerler arasından size hitap eden ürünü belirleyebilir ve birbirinden lezzetli balıklar tutabilirsiniz. Balıklara ek olarak karides gibi değerli deniz ürünleri için de en ideal avcılık ürünlerinden biri olan balık tuzakları ile keyifli bir balık tutma etkinliği sizleri bekler.

Birbirinden Özel Balıkçılık Ekipmanları ÇiçekSepeti’nde!

Balıkçılık için sıklıkla kullanılan ağlar, müren gibi yırtıcı balıklar veya kıskaçlı hayvanlar tarafından zarara uğrayabilir. Bu noktada tüm bu sorunların üstesinden gelmenizi sağlayan ağ örme mekiği modelleri ile zarar gören ağlarınızı kolaylıkla tamir edebilirsiniz. Ayrıca yıpranan ve zarar gören serpme ağlarınız için serpme ağ ipleri ile ağınızı yenileyebilir ve dayanıklılığını artırabilirsiniz. Balık avı için en ideal ekipmanlar arasında yer alan ağ modelleri, her bütçeye hitap eden fiyat seçenekleri ile kullanıcılar için ulaşılır ürünlerden. ÇiçekSepeti ayrıcalıkları ile balık ağ fiyatları kampanyalı ve avantajlı seçeneklerle sizleri bekler. Siz de bir an önce dilediğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek sipariş verebilir, tek tıkla online alışverişin tadını çıkarabilirsiniz!