İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Ağda Bezi

Kadın vücut bakımının en önemli parçalarından birisi epilasyondur. Epilatör, lazer, ağda bantları gibi birçok seçeneğin olduğu vücut temizliği konusunda en çok tercih edilen yöntem sir ağda yöntemidir. Fiyat ve performans olarak diğer seçeneklerden öne çıkan bu temizlenme yöntemi sırasında kullanılan ağda bezleri, hijyeni sağlamak ve ağda işlemini kolaylaştırmak için tercih edilir. Ağda bezlerinin kalitesi cildin kızarması, tahriş olması gibi durumların önüne geçerken aynı zamanda cildin uzun süre pürüzsüz görünmesine de yardımcı olur. Cildinizdeki tüylerin azalması ve temizlenmesi için kullandığınız ağdanın etkisini artıran ağda bezlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir, uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Ağda Uygulamasını Kolaylaştıran Ağda Bezleri

Kullanılan ağda yöntemine uygun şekilde seçilmesi gereken ağda bezleri, yalnızca kadınlar tarafından değil erkekler tarafından da kullanılıyor. Sir ağda, kavanoz ağda, cezve ağda gibi farklı metodlar sırasında vücuda güçlü şekilde yapışan ağda bezleri, pudralı ve çeşitli aromalar sayesinde tahriş oluşturmadan vücut temizliği yapmanıza olanak tanır.

  • Ağda bezleri; kesilmiş ağda bezi, rulo ağda bezi gibi çeşitlerle sunulur. Eşit uzunluklarda kesilmiş olan ağda bezleri, bez kesme zahmetinden kullanan kişiyi kurtarmış olur. Bu sayede eşit parçalardan oluşan bezleri istediğiniz gibi rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • Gözeneksiz, sıkı dokunan ve damarsız ağda bezi çeşitleri sir ağda uygulamaları için en ideal seçenektir. Yırtılma ve kopma yapmaması nedeniyle sizi yarı yolda bırakmaz.
  • Antialerjik özellikte olan ağda bezleri epilasyon sırasında gerekli hijyeni sunar. Cildin doğal yapısına zarar vermeden ağdaya kolay bir şekilde tutunur ve kavranmasını sağlar. Bu sayede pürüzsüz ve pratik bir ağda deneyimi elde edersiniz.
  • Ağda bezleri uzunluk olarak 25 metre, 50 metre ve 100 metre gibi seçeneklerle satılır. Rulo halinde aldığınız ağda bezini uygulama bölgesine uygun ölçüde keserek kullanabilirsiniz. Uzun süreli bireysel kullanım veya iş yerleri için 100 metre katları şeklindeki ağda bezleri daha uygundur.
  • Ağda bezi, kullanımı oldukça kolay bir üründür. Özellikle sir ağda gibi temizlemesi zor ağda seçeneklerinde sir ağda bezi kullanmak gerekir. Kullanırken öncelikle ağda bezini makas ile uygun ölçülerde kesmeniz gerekir. Ağdanın sağa sola yapışmaması için ağda bezinin ağdaya yapışmasını sağladıktan sonra tek seferde ve güçlü şekilde çekilmelidir.
  • Ağda bezi fiyatları marka, kalite ve ürün rulo uzunluğuna göre değişir. Tekli veya set olarak birçok paketin bir arada sunulduğu ürünler olduğu gibi kesilmiş ağda bezlerini çoklu sayıda sunan çeşitlerde mevcuttur. İhtiyacınıza uygun ağda bezi çeşidini seçerek vücut temizliğini hızlı ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Ağda Bezi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ağda bezi, ağda işlemini kolaylaştırmak ve hijyenik hale getirmek için kullanılan üründür. Seçim yaparken ürünün markasına, kalitesine ve diğer bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir.

  • Vücuttan ağdayı çekmeyi kolaylaştıran ağda bezi, dayanıklı ve sağlam yapıda olmalıdır. Dayanıksız olan bezler, ağda sırasında bedeninizde kalabilir ve farklı sorunlara yol açabilir.
  • Seçtiğiniz ağda yöntemine uygun bez seçimi yapmak önemlidir. Sir ağda kullanacaksanız, sir ağda bezi tercih etmeniz gerekir. Ağda uygulamasında roll on ağda kullanacaksanız buna uygun olan ağda bezlerini kullanmalısınız.
  • Klasik ağda olan ve ısıtılarak cilde sürülen ağdalarda spatula kullanmak gerekir. Bu nedenle ağda bezi, spatula ve temizleme bezlerinden oluşan ağda setlerini tercih ederek tüm ürünleri bir arada alabilirsiniz.
  • Ağda bezinin kaliteli malzemeden üretilmiş olması ve Sağlık Bakanlığı ile ilgili kuruluşlardan onaylı olması oldukça önemli bir konudur. Sağlık ve hijyen koşulları konusunda belirsizliği bulunan marka ve ürünlerden uzak durmanız sağlığınız açısından en iyisi olacaktır.

Sesu, Agiss, Vi-Vet ve Ege Sir başta olmak üzere en iyi markaların hijyenik ağda bezi çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir, uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.  

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.