Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Ağda Setleri

Pürüzsüz bir cilde sahip olmak için evinizin konforunda kişisel bakımınızı yapabilirsiniz. Ağda seti çeşitleri sayesinde bütün vücudunuzun ışıldamasını sağlayabilmeniz mümkün olur. Vi-Vet, İzla, Sesu, İnci gibi markaların en kaliteli sir ağda seti çeşitlerine ÇiçekSepeti ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz.

Ağdanın kullanım anında sıcak kalmasını sağlayan ağda makinesi seti ile pratik bir uygulama yapabilirsiniz. Bikini bölgesi, koltuk altı, bacak ve kollar gibi bedeninizdeki tüm kısımları istenmeyen tüylerden kolayca arındırabilirsiniz.

Ağda Setleri ile Kolay Kullanım ve Etkili Sonuç

Kuaföre gidemediğiniz durumlarda cildinizin her an güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. En ince tüyleri dahi kökünden temizleyen sir ağda seti ile doğal güzelliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Sir ağda, şekerli bir yapıya sahip olmadığı için kıl köklerini beslemez. Düzenli kullanımda istenmeyen tüyleri azaltır ve seyrekleştirir. Roll on ağda seti, kolay uygulama ayrıcalığı ile zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Ağda seti;

  1. Ağdanın tüm alanlarını eşit şekilde ısıtır.
  2. Uygulama süresince ağdanın ideal kıvamda kalmasını sağlar.
  3. Cildi yakmayan sıcaklıkta sabit kalır.
  4. Ölü deriyi temizleyen sir ağda içeren seçenekler ile cildinizi tazeler.

Ağda bezi ve ağda temizleme yağı ile sunulan setler sayesinde kişisel bakım rutini adımlarını kolaylaştırır. Tüylerin zamanla azalmasını sağladığı için acısız uygulama ayrıcalığı sunar.

Ağda Seti ile Cildin Her Alanına Özel Uygulama

Bikini bölgesi ve koltuk altı gibi alanlar özel uygulama gerektiren hassas noktalardır. Kavanoz ağdaların özel bölgeler için olan çeşitlerini ağda makinesinde ısıtarak kullanabilirsiniz. Ağda spatulası yardımı ile ağdayı kuru cildinize uygulayabilir ve tüylerin çıkış yönünün aksine çekerek işlemi tamamlayabilirsiniz. Sir ağda, su ile temizlenen bir ürün değildir. Bu nedenle uygulama sonrasında cildinizde kalan ağda kalıntılarını ağda temizleme yağı veya bakım yağı ile çıkarabilirsiniz. Sir ağdanın cildinizde fazla kalması, morarmalara neden olabilir. Bu nedenle uygulama anında hızlı olmalı, tekrar tekrar aynı bölgeye ağda sürmemeye özen göstermelisiniz.

Ağda işlemini daha acısız hale getirmek için öncesinde pudra kullanabilirsiniz. Pudra, cildinizin kuru olmasını ve tüylerin alınmaya uygun hale gelmesini sağlar. Ağda işleminden sonra uygulanan temizleme spreyi, cildinizi nemlendirir ve yatıştırır. Duş aldıktan sonra günlük nemlendiricinizi cildinize uygulayabilirsiniz. Cildinizi ağda sonrasında dinlendirmeniz ve nemlendirmeniz önemlidir. Sivilceye ve kızarıklığa meyilli ciltler için hassas cilt yapısına uygun hazırlanan ağda çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Tüylerin yeterli boyutta olması ağda işleminin etkili olması için gereklidir.

Uzun Süreli Konfor: Ağda Seti

Sir ağda setleri, istenmeyen tüylerin daha uzun sürede uzamasını sağlar. Roll on ağda seti, kol ve bacak bölgesinde hızlı uygulanır. İdeal ısıya gelen roll on ağdayı kol ve bacak bölgenize uygularak ağda bezleri ile temizleyebilirsiniz. Ağda uygulamasında özel ağda bezlerini tercih etmeniz önemlidir. Sık dokunan, çabuk yırtılmayan ve tüylere etkili şekilde yapışan ağda bezleri daha iyi sonuç almanızı sağlar. 10 metre gibi uzunluklarda satılan top ağda bantlarını tercih ederek tasarruf edebilirsiniz. Uygulama öncesinde küçük parçalara keserek ağda bezlerini hazırlamanız size kolaylık sağlar. Üst bacak gibi hassas bölgeler renk eşitsizlikleri yaşamamak için ağda bezlerini daha küçük kesebilirsiniz. Küçük adımlar şeklinde ağda işlemi yaparsanız cildinizde kızarma ve morarma gibi olumsuz görüntüleri engellemiş olursunuz. İnci ağda seti, ağda bezi, roll on ağda, boncuk ağda, ağda makinesi gibi ürünleri ile tüm bakım işleminizi kolaylaştırır.

Siz de evinizin konforlu ve hijyenik ortamında kişisel bakım uygulamanızı yapabilirsiniz. Ağda seti çeşitleri arasından cildinize en uygun olan seçeneği değerlendirebilirsiniz. En ucuz ağda seti çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve güvenli alışveriş deneyimi ile hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.