Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Ağırlık ve Halter

Halter, dambıl ve ağırlık setleri ile düzenli çalışarak sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olabilirsiniz. Egzersiz programının seviyesine göre değişiklik gösteren ürünler, her düzeyden sporcuya hitap eder. Düzenli çalışma ile duruşunuzun gelişmesine de katkıda bulunan ekipmanlar, yapılan egzersizin daha verimli olmasını sağlar. Ürün çeşitleri fonksiyonelliği ile hem kas sisteminin güçlenmesine hem de daha hızlı bir şekilde kalori yakılmasına yardım eder. Bütçe dostu olan ağırlık seti fiyatları her kullanıcının bu ekipmanlara kolayca sahip olabilmesine olanak tanır. Güçlenmenizi ve sağlıklı bir vücuda kavuşmanızı sağlayan ağırlık ürünlerine ÇiçekSepeti avantajlarıyla hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Vücut Gelişimine Katkıda Bulunan Ağırlık ve Halter Ekipmanları

Ev ortamında zengin bir antrenman programı gerçekleştirebilmek için birçok ağırlık ve halter modeli bulunur. Siz de egzersiz programınıza dahil edeceğiniz bu ürünler sayesinde yaptığınız sporun verimliliğini artırabilirsiniz.

  • Dambıl, ağırlık malzemeleri arasında en çok tercih edilen ürün çeşidi olarak öne çıkar. Spor salonlarının yanı sıra evde kullanıma da uygun olan farklı ağırlıktaki dambıl setleri, kas gruplarını güçlendirmeye ve kalori yakmaya yardımcı olur.
  • Ağırlık çalışmalarının popüler ürünlerden biri olan halter setleri de oldukça ilgi gören ekipmanlar arasında yer alır. Halter fiyatları sağlamlık, dayanıklılık ve ürünün modeline göre çeşitlilik gösterir.
  • Halterle çalışmayı tercih edenler için farklı bar seçenekleri bulunur. Z ve düz bar olmak üzere birbirinden ayrılan ürünler, kasların dengeli bir şekilde çalışmasını sağlar.
  • Z bar modelleri özellikle ön kol kaslarının güçlenmesinde etkilidir. Kas gelişiminin daimi olması için zaman zaman kullandığınız barı başka bir model ile değiştirebilirsiniz.
  • Çalışmaların zorluk derecesinin artması için ağırlık sehpası, bench gibi ürün çeşitliliğine yer verilir. Tekli olarak satılan ürünlerin dışında tüm ağırlık ekipmanlarının bir arada olduğu ağırlık setlerine de ulaşabilirsiniz.

Yenilikçi ve Gelişmiş Ağırlık Çeşitleri

Geniş ürün yelpazesi içerisinde, halter ve dambıl seti gibi klasikleşmiş ağırlık ekipmanlarının yanı sıra inovatif modeller de bulmak mümkündür. El ve ayaklara sabitlenen bilek ağırlığı bu ürün grubunda yer alan seçeneklerden biridir. 0, 5 kg’dan başlayarak artan ve farklı seviyedeki sporculara hitap eden ağırlıklar, egzersizlerin yoğunluğunu artırmanıza yardım eder. Barfiks çubukları ise evde yapılan sporun kalitesini yükselten ağırlık ekipmanları arasında yer alır. Vücut ağırlığının kullanıldığı bu çubuklarla zaman ve mekan fark etmekten vücut gelişiminize katkıda bulunabilirsiniz. Portatif yapıları sayesinde taşınabilir olan ürünler, ev dışında da kullanım kolaylığı sağlar. Böylece gittiğiniz tatil ya da iş seyahatlerinde egzersiz programınızı aksatmanıza gerek kalmaz. Ağırlık ve dambıl fiyatları ürünün modeline, malzemesine ve markasına göre değişiklik gösterebilir ancak genel olarak erişilebilir aralıklarla kullanıcıya sunulur.

Maksimum Performans Sunan Ağırlık Aksesuarları

Ağırlık seti, halter ve dambıl gibi ekipmanlar çeşitli aksesuarlarla desteklendiğinde hem daha konforlu hem de daha emniyetli bir deneyime olanak tanır. Ağırlık kemeri ve eldiveni kas gelişimi için düzenli egzersiz yapan kişilerin aksesuar tercihlerinde öne çıkan ürünlerdir. Ağırlık kaldırırken giyilen eldiven modelleri, ürünü daha iyi kavramayı sağlar ve terlemeye bağlı oluşan kaymaların önüne geçer. Bu sayede halter ya da ağırlık ekipmanlarını kullanırken çok daha güvenli bir antrenman gerçekleştirebilirsiniz. Vücut geliştirme aktiviteleri esnasında bel bölgesini destekleyen kemerler de sakatlanma riskini minimuma düşürür. Özellikle squat ve deadlift gibi bel bölgesini zorlayan antrenmanlar yaparken bu kemerleri kullanabilirsiniz. Sağlık topu ise dinamik ve statik hareketlerde faydalanabileceğiniz çok amaçlı bir aksesuar olarak dikkat çeker. Sağlıklı bir vücuda sahip olmak için ihtiyacınız olan ucuz ağırlık ve halter seti modellerini ÇiçekSepeti’nin ayrıcalıklı alışveriş fırsatlarından yararlanarak hemen satın alabilirsiniz.