Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Ağırlık Mekik Sehpası Bench Çeşitleri

Sporla ilgilenenler tarafından beğeniyle karşılanan mekik sehpası çeşitleri vücut geliştirmeye yardımcı olur. Kasları harekete geçirmek için yapılacak olan hareketlerin kolay bir şekilde yapılmasına olanak sağlar. Bench sayesinde mekik hareketini zorlanmadan yapabilirsiniz. Üstelik antrenmanlarınızı farklı şekillerde farklı ağırlık türleriyle gerçekleştirebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nden farklı modellerine göz atabilirsiniz.

Ağırlık Mekik Sehpası Bench Modelleri

Ağırlık çalışmak için farklı ekipmanlara ihtiyaç duyulur. Kas kütlesinin artırılması ve sağlıklı kilo alımı için tercih edilen bench sehpası çeşitli özelliklerde farklı modellere sahiptir. Bu modeller yapacağınız antrenmanla uyumlu olanı bulmanız için olanak sağlar. Modellerin ortaya konulduğu malzemenin türü ve sırtlık şekli gibi noktalarda farklılıkları bulunur.

  • Ağırlık çalışırken kullanılan sehpa çeşitlerinin iç mekan için özel olarak üretilenleri bulunur. Bunların birçoğu ergonomik kullanıma sahiptir. Tek bir aletle farklı birçok pozisyonda çalışılabilir.
  • Sehpaların yanı sıra ağırlık setleri kullanıcıların beğenisine sunulur. Ağırlık setlerinden dilediğiniz kiloda olanını tercih ederek çalışabileceğiniz gibi ayarlanabilen modellerle ekipmanlarınızı dilediğiniz ağırlıkta sabitleyebilirsiniz. Üstelik ağırlık seti fiyatları alım gücünü zorlamayarak hemen her bütçeye hitap eder.
  • Tekerlekli modeller kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilenler arasında yer alır. Yanlarda yer alan sabit kollarından tutarak yerde ittirme hareketiyle karın kaslarınızı çalıştırabilirsiniz. Farklı modellerden ve renk seçeneklerinden tarzınıza hitap edeni tercih edebilirsiniz.

Ağırlık Mekik Sehpası Fiyatları

Konforlu ve yenilikçi tasarımlarıyla kullanıcıyla bir araya gelen mekik sehpası fiyatları hemen her bütçeye uygun olarak belirlenir. Üretildiği malzemeye göre değişiklik gösteren bench fiyatlarına göz atarak bütçenize ve tarzınıza uygun olan modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. Ortaya konulan sehpa modelleri kaliteli malzemelerden üretilir. Çoğunlukla metal ve sağlam plastiklerden tasarlanan modeller farklı renk seçeneklerine sahiptir.

İşlevselliğiyle dikkatleri üzerine çeken ağırlık sehpalarının katlanabilir modelleri bulunur. Bu modeller farklı formlarda şekillendirilerek rahatlıkla kullanılabilir. Yapacağınız çalışmaya yönelik uygun olan forma getirerek egzersizini konforlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nden farklı modelleri inceleyerek mekik sehpası satın alabilirsiniz.