İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

Ağız Bakım Ürünleri

Sağlıklı ve etkileyici gülümsemeye sahip olmak için düzenli ağız bakımı yapmanız gerekir. ÇiçekSepeti, şarjlı diş fırçaları, ekstra parlaklık veren macunları, antibakteriyel gargaraları ve diş iplerini avantajlı fırsatlar ile size sunar. Yetişkin ve çocuklar için özel ürün seçenekleri ile tüm ailenin bakım ihtiyaçlarını karşılar.

Çocuklar için Diş Bakımı

Eğlenceli çizgi film karakterleri ile diş fırçalamayı çocuklar için keyifli bir hale dönüştürür. Şarj edilebilir çocuk diş fırçaları, kız ve erkek çocuklarının hayal dünyasına hitap edecek şekilde farklı tasarıma sahiptir. Çocukların sağlıklı diş gelişimine sahip olan bu ürünler ile aile boyu ağız bakımı sağlayabilirsiniz. Sakız tadı içeren çocuklara özel ağız bakım suları ile çocuklarınıza ağız çalkalama alışkanlığı kazandırabilirsiniz. Alkol ve şeker içermeyen bu ürünler çocuklarınızın diş minesini korumaya ve diş çürüklerini önlemeye yardımcı olur. Meyve tadındaki diş macunu seçenekleri ile diş fırçalamaktan hoşlanmayan miniklere kişisel hijyeni sevdirebilirsiniz. Yedek başlıkları ile sunulan çocuklar için şarjlı diş fırçaları hem pratik hem etkili bir hijyen sağlar. Elle fırçalamayı seven çocuklar için kapalı diş fırçaları temiz bir kullanım imkanı verir. Çocuklarınıza kişisel bakımın önemini öğretmek için sevimli karakterlerin süslediği ağız bakım ürünlerinden destek alabilirsiniz.

Komple Etkili Ağız Bakımı

Gün boyu yediklerinizden ve birçok çevresel faktörden etkilenen ağız sağlığınız korumak için komple bakım yapmanız şart. Sadece diş fırçalamak ile üstün hijyen sağlamanız mümkün değil. ÇiçekSepeti, diş sağlığı konusunda etkiliği kanıtlanmış markaları erişilebilir fiyat seçeneği ve ücretsiz kargo avantajı ile size sunar. Diş fırçalaması sonrasında kalan plağı yüksek oranda yok eden ağız çalkalama suları ve temizleme tabletleri ile tüm ağız bölgenizde hijyen sağlayabilirsiniz. Diş fırçası ve gargara suyunu birlikte sunan avantaj paketleri ile aile bütçenizi koruyabilirsiniz. Çoklu diş macunu seçenekleri ile ihtiyacınızı toplu şekilde giderebilmeniz mümkün. Hassas dişler ve ferahlık sağlayan nefesler için tercih edebileceğiniz bitki özlü macun çeşitleri size gün boyu tazelik verir. Diş macunu, şarjlı diş fırçası, ağız bakım spreyi ve diş ipi gibi ağız hijyeninde ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri içeren avantaj paketleri ile komple ağız bakımı yapabilirsiniz. Seyahatlerinizde kolayca yanınızda taşımanıza imkan veren çanta hediyeli alternatifler size zaman kazandırır.

Doğal İçerikler ile Hijyen Sağlayın

ÇiçekSepeti, doğal özlü diş macunundan diş tuzuna kadar farklı birçok ürün ile kişisel bakımınıza destek olur. Çankırı kaya tuzundan üretilen ağız ve diş bakım tuzu, limon veya hindistan cevizi özlü macunları, tarçın veya zencefil kokulu diş macunları gibi bol çeşit içeren ağız bakım ürünlerini farklı kartlarla ödeme imkanı sayesinde kolayca kişisel bakım rutininize ekleyebilirsiniz. Tercih edeceğiniz ürünler ile dişlerinizin minesini korur ve daha sağlıklı kalmasına yardımcı olabilirsiniz. Yumuşak ve farklı kesimlerdeki diş fırçalar tercih ederek dişlerinizdeki en ulaşılmaz noktaları dahi temizlemeniz mümkün. ÇiçekSepeti, ağız bakım ürünlerinde lider olan markaları size sunar. Protez yapıştırıcıları ile güvenli ve sağlıklı gülümsemeler için size destek olur. Damak ile protez arasında yumuşak bir kalkan görevini gören bu yapıştırıcılar yiyeceklerin araya girmesini ve sizi rahatsız etmesine engel olur. Çocuklar, yetişkinler, protez kullananlar için farklı çeşitleri bulunan ağız bakım ürünlerinden ailenize ve kendinize en uygun olan seçenekleri bulabilir ve kolayca sepetinize ekleyebilirsiniz. Uygun fiyat avantajı ve kolay ödeme seçenekleri ile ÇiçekSepeti günlük kişisel bakım zamanlarınızda da yanınızda. Tüm aileniz için doğal içeriğe sahip ağız bakım ürünleriniz hemen şimdi sipariş edebilir ve hijyenin tadını çıkarabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.