İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Agrobigen ÇiçekSepeti’nde!

Agrobigen, 2015 yılında tarımın farklı disiplinlerinde çalışan akademisyenler tarafından Ondokuz Mayıs Üniversitesi Samsun Teknopark yerleşkesinde kurulmuştur. Marka, tarımsal mücadele ile toprak, bitki besleme ve hayvancılık alanlarında ürünleri tüketicilerle buluşturuyor.

Evinizi doğanın güzelliğiyle çevrelemenizi sağlayacak Agrobigen ürünleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında!

Agrobigen Ürünleriyle Doğanın Canlılığı Evinizde

Bitki besinleri, orkide, yeşil ve çiçekli bitkiler ya da genel kullanıma uygun olarak kategorilere ayrılıyor. Çiçekler ve bitki besleme konusunda sizi uzmanlaştıracak, bitkilerinizin ihtiyaç duyduğu takviyeyle çok daha sağlıklı bir şekilde büyümesini sağlayacak Agrobigen ürünleri, avantajlı fiyatlarla sizleri bekliyor. Bitki besinlerinin yanı sıra, bitki ve yaprak temizleyicileri de bulunan Agrobigen, sağlıkla nefes alan ve büyüyen bitkilerinizin sırrı olacak.

Agrobigen ürünleri, bitkilerin doğal dengesini ayarlıyor, sağlıklı ve dayanıklı olmasını, daha hızlı büyümesini sağlıyor. Bitkilerin bol, uzun ömürlü ve gösterişli çiçek oluşturmasına yardımcı olan tüm Agrobigen ürünleri, uzman akademisyenler tarafından formüle ediliyor. Tüm makro ve mikro besin maddelerini içeren, özenle hazırlanmış bir sıvı gübreler, uzamn kadro ve ar-ge çalışmalarıyla sürekli güncelleniyor. Agrobigen ürünlerinin özel formülü, besinlerin bitkiler tarafından kolayca alınmasını sağlar.

Bitkilerin doğal dengesini ayarlayan, sağlıklı ve dayanıklı olmasını, daha hızlı büyümesini sağlayan Agrobigen ürünleri, online alışverişe özel indirimlerle ÇiçekSepeti’nde! Bitkilerinizin bol, uzun ömürlü ve gösterişli çiçek oluşturmasına yardımcı olmak için siz de alışverişinize başlayın.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.