Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Ahşap Tablolar

Ahşap tablo, farklı tasarım ve model seçenekleri bulunan, ahşap malzemeden elde edilen dekoratif bir üründür. Bu tabloların dekorasyonunuza ve zevkinize uygun model seçeneklerini tercih ederek duvarlarınızı estetik bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Ahşap malzemeli tablolar, ahşap malzeme dolayısıyla çevre dostu ve hijyenik ürünlerdir. Kesime uygun ağaç türlerinden elde edilen ahşap duvar tablosu seçeneklerininin birçok modeli bulunur. Ahşap yazılı tablo, İngilizce cümleler, özlü sözler ve esprili mesajlar barındıran yazı seçenekleri ile her zevke hitap eder.

Ahşap Tablo İle Duvarlarınızı Süsleyin

Duvar dekorasyonu konusunda tercih edeceğiniz birçok farklı dekorasyon ürünü bulunur. Ahşap tablo modelleri, tabloyu koyacağınız odaya şık bir görünüm kazandırır. Ayrıca ahşap yapısı dolayısıyla mekana doğanın izlerini yansıtır.

Ahşap tablolar kişiye özel tasarımlara da sahiptir. Aile bireylerinizi ve sizi karikatürize ederek size özel bir dekorasyon ürünü sunan tablolar ile ailenize olan sevginizi duvarlarınıza yansıtabilirsiniz. Kişiye özel ahşap tablolara Sevgililer Günü’nde sevdiğinize sürpriz yapmak adına da göz atabilirsiniz.

Her Zevke Yönelik Ahşap Tablo

Ahşap dünya haritası tablo, farklı derinlikteki dünya ülkeleri ile duvarlarınızda üç boyutlu bir görünüm yaratır. Kahverenginin farklı tonlarına yer verilen dünya haritası formlu ahşap tablolar ile evinizin duvarına hareket katabilirsiniz.

Ahşap tabloları dilerseniz kendi eviniz için, dilerseniz de sevdikleriniz için hoş bir ev hediyesi olarak tercih edebilirsiniz. Evlerin yanı sıra ahşap tabloların ofis ve kafe gibi kamusal alanlarda kullanıma yönelik olan model seçenekleri de bulunur. İşletmeniz için çevre dostu bir dekorasyon ürünü arıyorsanız, tercihlerinizi ahşap yaprak tablo gibi modellerden yana kullanabilirsiniz.

Şık ve Dekoratif: Ahşap Tablo

Ahşap tablo fiyatları, boyut, içerik ve ahşap kalitesi gibi kriterler içerisinde birbirleri arasında değişiklik gösterir. Ahşap malzemeye ek olarak belirli modellerde ahşap üzeri kanvas kumaşa baskı tablolar da mevcuttur. Kanvas, rengini ve dokusunu uzun yıllar boyunca koruyan bir özelliğe sahiptir.

Siz de ÇiçekSepeti üzerinden ev dekorasyonunuza ve zevkinize uygun ahşap tablo çerçeve modellerini inceleyebilirsiniz. Ahşap tablolar ile duvarlarınızda tek dokunuşla büyük etkiler yaratabilirsiniz.