İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Aile Planlamasi Cinsel Sağlık

Aile planlaması, doğru zamanda ebeveyn olmanızın yolunu açtığı gibi ailenizi ne kadar genişletebileceğiniz üzerine de sağlıklı sonuçlar veriyor. Kişisel arzularınıza ve maddi gücünüze bağlı olarak kaç çocuk yapmanın doğru olacağını gösteren planlamalar sayesinde huzurlu bir aile yaşantısına erişmek mümkün. Cinsel sağlık ürünleri ise hamileliğin planlanmadığı durumlarda cinsel hayatınızın istenmeyen gebelik gibi problemlere yol açmasını önlüyor. Sağlık ürünleri aracılığıyla partnerinizle paylaştığınız anları daha keyifli hale de getirebilirsiniz. İhtiyaçlarınız ya da arzularınız doğrultusunda seçeceğiniz ürünler sayesinde siz de hayatınıza renk katabilirsiniz. 

Performans Arttırıcı Ürünler

Cinsel sağlık ürünleri arasında kadınlar ve erkekler için özel olarak hazırlanan alternatifler bulunuyor. Cinsel performansı artırmak üzere geliştirilen macunlar ve kremler sayesinde partnerinizle yaptığınız paylaşımlardan daha fazla keyif almanız mümkün. Enerjinizi yükseltecek atıştırmalıklar, ilişki esnasında sizi daha dinamik kılıyor. Losyonlar ise sertleşme problemleri gibi sorunları çözmekte önemli bir rol oynuyor. Dileyenlerin hap olarak da tercih edebilecekleri performans artırıcı ürünlerin bir doktora danışılarak kullanılması çok önemli. Zira ürünler bitkisel içerikli olsalar dahi olası yan etkiler gözlemlenmemesi için sizin vücudunuzda ne gibi etkileri olacağını önceden analiz etmek gerekiyor. Siz de cinsel performansınızı arttırmak için ÇiçekSepeti'nde yer alan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. 

Farklı İhtiyaçlara Yönelik Prezervatif Çeşitleri

Prezervatifler istenmeyen gebelikleri önlemekte kullanıldığı gibi partnerler arası sıvı temasının da önüne geçerek güvenli bir cinsel temas ortamı yaratıyor. Cinsel yolla bulaşabilecek olası hastalıklardan kişileri korumakta en büyük paya sahip olan prezervatifler, güvenli bir cinsel yaşam için oldukça mühim. 

Prezervatif çeşitleri arasındaysa farklı zevklere hitap edebilecek birçok seçenek yer alıyor. Aromaları bakımından birbirinden ayrılan prezervatifler arasında geciktirici etkili modeller de bulunabiliyor. Bunların yanı sıra prezervatif seçimi sırasında büyüklük ihtiyaçlarına yanıt verebilecek ürünler bulmak da mümkün. Siz de ihtiyaçlarınız doğrultusunda prezervatifler seçerek güvenli ve keyifli bir cinsel yaşantıya sahip olabilirsiniz. 

Prezervatifler büyük çoğunlukla lateks malzemeden üretiliyor. Ancak lateks alerjisine sahip kişiler için üretilen farklı ürünler bulmak da mümkün. Kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda kondom sipariş etmek için ÇiçekSepeti'nde bulunan alternatiflere göz atabilirsiniz. 

Rahatlatıcı Etki Gösteren Kayganlaştırıcı Jeller

Su bazlı olarak üretilen kayganlaştırıcı jeller, cinsel temas esnasında partnerlerin rahat etmelerine olanak tanıyor. Farklı kokulara sahip ürünlerle masaj yapmak da mümkün. Siz de partnerinizin kendisini daha gevşemiş hissetmesine yardımcı olmak istiyorsanız, kayganlaştırıcı jeller sürerek ona masaj yapabilirsiniz. 

Kayganlaştırıcı ürünler aynı zamanda cinsel birleşme esnasında daha rahat olunmasının da önünü açıyor. Kondom kullanıldığı durumlarda, kayganlaştırıcı jelin prezervatifin üzerine sürülmesi büyük önem taşıyor. Aksi takdirde kondomun yırtılması ihtimal dahilinde. Siz de partnerinizle geçirdiğiniz zamanı daha keyifli hale getirmek ve her ikinizi de daha etkili şekilde korumak istiyorsanız, kayganlaştırıcı jelleri kullanabilirsiniz. 

Size Kendinizi İyi Hissettirecek Bakım Kremleri

Aile planlaması, cinsel sağlık ve performans arttırıcı ürünler arasında bakım kremleri bulmak da mümkün. Bu kremler, içeriklerinde bulunan çeşitli vitaminler ve mineraller sayesinde genital bölgelerin bakımında kullanılıyor. Jel formunda üretilen kremleri masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Krem kullanmayı sevmiyorsanız, sprey olarak geliştirilen bakım ürünlerini de tercih edebilirsiniz. 

Kaliteli Markaların Ürünleri ÇiçekSepeti'nde

Okey, Durex ve Viaxi Glide gibi ünlü markaların ürünleri ÇiçekSepeti'nde! Aile planlaması yaptığınız süreçte cinsel yaşamınızı da renklendirmenize yarayan ürünler arasında kendiniz ve eşiniz için en ideal ürünleri ÇiçekSepeti'nde bulabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda satın almak istediğiniz cinsel sağlık ürünlerini hızlı teslimat ve güvenli alışveriş fırsatlarından yararlanarak ÇiçekSepeti üzerinden kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.