Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Airfel ÇiçekSepeti’nde!

İklimlendirme teknolojileri alanında uzmanlaşan Airfel geliştirdiği ısıtma ve soğutma sistemleriyle evinizde konfor sağlamanıza yardımcı olur. Yüksek verimlilik ilkesiyle üretilen Airfel iklimlendirme sistemleri yakıt ve enerji tasarrufu konusunda oldukça başarılı. A enerji sınıfında yer alan Airfel ürünleri çevreye duyarlı ve bütçenize dosttur. Fonksiyonel Airfel iklimlendirme sistemlerini ÇiçekSepeti üzerinden inceleyebilirsiniz.

Enerji Tasarruflu Airfel Ürünleri

Airfel ürünleri uluslararası enerji verimliliği standardı olan ErP yönetmeliğine uygun olarak üretiliyor. Bu yönetmeliğe uygun olarak tasarlanan ürünlerle %30 oranında daha fazla enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Yüksek güvenlikli ürünler tasarlayan Airfel yoğuşmalı ısıtma sistemleri sayesinde enerji kaybını en aza indirir. Airfel Digifel Premix 24, 30 ve 38 kW ısıl kapasite seçenekleriyle karşınıza çıkar. Evinizin büyüklüğüne uygun kombi ve radyatör seçimleri yaparak konforlu bir alan yaratabilirsiniz.

Kombi modellerinin yanı sıra klima seçimini de ortam koşullarına uygun olarak yapabilirsiniz. Airfel markalı duvar tipi klimaları her odaya yerleştirebileceğiniz gibi merkezi bir alana da konumlandırabilirsiniz. Airfel markalı ürünler estetik tasarımlarıyla beğeni kazanır. Airfel Digifel Duo kullanımı kolay bir dijital ekrana sahiptir. Isıtma sistemlerinin tamamında ateşleme ve alev modülasyonlarını bu ekranlar üzerinden takip edebilirsiniz. Airfel Digifel Condense ve diğer kombi modellerini oda termostatı sayesinde uzaktan kumanda edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Airfel İklimlendirme Sistemleri

Airfel ürünleri kullanışlı birçok özelliğe sahiptir. Airfel İntegrity Plus özel olarak geliştirilen haftalık programla sistemi sayesinde enerji tüketimini kontrol altında tutmanızı sağlar. Evde bulunduğunuz günleri ve saat dilimlerini kombi sistemine kaydederek çalışma düzenini buna göre ayarlayabilirsiniz. Az yer kaplayan kombi modelleri pratik bir kullanım özelliğine sahiptir. Airfel Maestro cam panel kaplaması sayesinde şık bir görünüm sunar.

Airfel ısıtma ve soğutma sistemleri şık tasarımları ve kullanışlı özellikleriyle ön plana çıkar. Evinizde yüksek konfor elde etmek için bu ürünlerden faydalanabilirsiniz. Enerji tasarrufu ve yüksek verimlilik ilkeleriyle tasarlanan Airfel ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz. Airfel fiyat aralıkları her bütçeye uygun seviyelerdedir. Kampanyalardan faydalanarak markanın ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Yüksek kaliteli Airfel iklimlendirme sistemlerini ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz.