Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Akıllı Saatler

İnternet üzerinden veri gönderme ve alma özelliği ile geliştirilmiş, pratik kullanımları olan eller serbest aygıtlar giyilebilir teknoloji ürünlerini oluşturur. Giyilebilir teknolojiye sahip ürünler arasında en çok tercih edileni olan akıllı saat, tüm akıllı telefon özelliklerini minik ekranına sığdırır. Ayrıca, tek tuşla kullanım sağlayan birçok fonksiyonu hayatın her alanında kolaylık sağlar. Organizasyon ve zaman yönetimi gibi alanlarda oldukça fayda sunar. Tüm hayatı kolaylaştıran özellikleriyle birlikte şık görünümden de ödün vermez. ÇiçekSepeti en iyi teknolojik donanımlara sahip olan birbirinden şık akıllı saat çeşitlerini sizler için bir araya getirir.

Akıllı Saat Markaları ve Çeşitleri

Akıllı saatler teknoloji geliştikçe birçok marka tarafından üretilmeye başladı. Smartwatch markaları arasında en popüler olanlar şu şekilde sıralayabiliriz;

Akıllı saatler herkes tarafından çok sevilmekte ve kullanılmaktadır. Yetişkinlerin yanı sıra çocuk için akıllı saat modelleri de bulunmaktadır. Akıllı saat fiyatları çocuk ve yetişkin olarak farklılık göstermektedir. Aynı zamanda sim kartlı akıllı saat modelleri de bulunmaktadır ve bu saatler ile rahatlıkla iletişim kurulabilmektedir.

Akıllı saatlerin bu kadar popular olması erkek akıllı saat ve kadın akıllı saat olarak talepler oluşturmuştur. Dokunmatik saat olarak da adlandırabileceğimiz akıllı saat fiyatlarını ve modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Akıllı Saatin Hayatı Kolaylaştıran Özellikleri

Yeni nesil akıllı saat modelleri, arama yapmanıza ve aramaları cevaplamanıza yardımcı olur. Bir aramayı cevaplamak için hücresel ve Bluetooth bağlantı özellikleri sunar. Bu özellikler sayesinde aramalar için telefonunuzun yanınızda olmasına gerek kalmaz. Yürüyüşlerinizde ve sporda elleriniz serbest şekilde aramalarınızı takip edebilirsiniz. Bağlantı yöntemi ile mesajlarınızı takip edebilir ve gerektiğinde cevaplayabilirsiniz. Ayrıca telefonlarda olduğu gibi multimedya mesajlar görüntüleyebilir. Fotoğraf, müzik ve doküman dosyalarını gönderebilirsiniz. Bu özellikleriyle birlikte akıllı saat, mağazadan ekranına birçok uygulamayı yüklemenizi sağlar. Yüklenen uygulamalarla saatiniz sosyal medya kanallarından gelen bildirimleri, işinizle ilgili mesajları size anında iletir. Whatsapp, Telegram ve daha birçok popüler anlık mesajlaşma uygulamalarını saatinize yükleyebilir ve kesintisiz haberleşmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Akıllı saatler, farklı markalarca üretilir ve hepsi farklı özellikleri ile öne çıkar. Akıllı saat almadan önce istediğiniz özellikleri belirlemeniz en doğru ürünü almanıza yardımcı olacaktır.

 • Gelişmiş bir işletim sistemine sahip olan akıllı saat modelleri, konfor ve rahatlığı bir arada sunar. Artık cep telefonunuzdan yapabildiğiniz birçok işlemi akıllı saatiniz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
 • Akıllı saat almadan önce alacağınız modelin telefonunuzla uyumlu çalıştığına bakmanız gerekir. Bazı modeller İOS işletim sistemini desteklemeyebilir. Bu nedenle saatin hangi işletim sistemleri ile uyumlu çalıştığına bakmanız faydalı olacaktır.
 • Akıllı saatinizi cep telefonunuzla entegre ettiğiniz andan itibaren gelen çağrıları kabul edebilir, mesajlarınızı okuyabilir, maillerinizi takip edebilir, hatta yeni modellerde fotoğraf çekebilir veya fotoğraf arşivinize saatiniz üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Oldukça şık görüntü sunan akıllı saat modelleri, farklı renkteki kayış ve kasaları ile tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olur. Dilediğiniz zaman akıllı saat aksesuarları arasında yer alan farklı renkteki kordonlardan satın alarak saatinizin tarzını değiştirebilirsiniz.
 • Spor ve sağlık alanında birçok özellik sunan akıllı saat modelleri, anlık takip sayesinde gün içerisindeki hareketliliğinizi size sunar. Egzersiz sırasında yaktığınız kaloriyi, yağ oranınızı, kalp ritminizi gösterir. Bunlar dışında kandaki oksijen oranı ve tansiyonunuzu da akıllı saat üzerinden takip edebilirsiniz. Akıllı saatler içerisinde bulunan egzersiz uygulamaları farklı spor branşlarında size yönlendirici bilgiler verir. Egzersiz sırasında yapılması gerekenler ile o egzersize uygun bilgileri ekrandan anlık olarak takip edebilirsiniz. Bisiklet, koşu, doğa yürüyüşü, yüzme başta olmak üzere birçok branş hakkında bilgileri akıllı saatlerde bulabilirsiniz.
 • Su geçirmez özellikteki akıllı saatleri yüzerken kullanabilirsiniz. Ayrıca bu saatler yüzme sırasında harcadığınız efor hakkında size bilgiler verir.
 • Bluetooth, Wi-Fi, GSM desteği sunan modeller üzerinden telefon görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca Bluetooth hoparlör gibi cihazlara bağlanarak müzik dinleyebilir veya bu özellikteki kulaklılar üzerinden istediğiniz parçayı dinleyerek egzersiz ve işlerinizi yapabilirsiniz.
 • Çocuklar için özel olarak tasarlanan akıllı saatler, cep telefonunuzla entegre şekilde çalışır. Bu sayede çocuğunuz bahçe veya parka çıktığında anlık olarak nerede olduğunu görebilir, dilediğiniz an iletişim kurarak gönlünüz rahat bir şekilde işlerinizi yapabilirsiniz.

Sağlık ve Zindelik Özellikleri ile Akıllı Saat

Sağlık ve zindelik ile ilgili fonksiyonlar, akıllı saat kullanıcılarına avantaj sağlar. Ürün, sağlığınızı ve beslenme programınızı izleyebileceğiniz birçok faydalı özelliğinin yanı sıra bir fitness takipçisi olarak işlev görebilir. Tüm bu işlevlerini koşu, yüzme, bisiklet gibi fiziksel aktiviteleri izleyici ekranı, adım ölçeri, kalp atış hızı ve uyku monitörü gibi fonksiyonlarının yardımıyla gerçekleştirir. Ayrıca akıllı saat, tüm fonksiyonları sebebiyle akıllı bir aygıt olsa da temel işlevi gereği zaman takibinde önemli rol oynar. Saati söylemenin yanı sıra kronometre, alarm, zamanlayıcı gibi birçok özellikle gelir. Ürünlerin birçoğu güçlü bataryasıyla telefonunuzdan daha uzun süre açık kalır. Bu sayede saatiniz ile bir Bluetooth kulaklığa bağlantı kurduktan sonra aktivitelerinizde kesintisiz olarak müzik dinleyebilir, molalarınızda YouTube gibi platformlardan video izleyebilirsiniz. Akıllı saat fiyatları, özelliklerine göre farklı değerler taşır. Sağlık, zindelik ve zamanlayıcı temel fonksiyonlarıyla çalışan birçok cihaz oldukça ekonomik fiyatlar içerir. Sizler de ihtiyacınıza uygun olan, en iyi akıllı saat modellerine göz atabilirsiniz.

Akıllı Saat Kullanmanın Avantajları

Akıllı saatler farklı model ve tasarımıyla oldukça şık bir görüntü sunar. Akıllı saatlerin birçoğu spor kordonlarla sportif şıklığa katkı sağlar. Ayrıca, kordonlar kolaylıkla değiştirilebilir özelliğe sahiptir. Böylece ürününüzü, akıllı saatler için üretilen ve klasik şıklığı destekleyen kordonlar satın alarak kullanabilirsiniz. Bazı modellerin hem spor hem de klasik olarak tasarlanmış seçenekleri de mevcuttur. Seçenekler arasından tarzınıza en uygun olanı değerlendirebilirsiniz. Akıllı saat modelleri şıklık ve konfor sağlamasının yanı sıra bir dizi avantaj sunar.

 • Saatinizi, seyahatlerinizde navigasyon olarak kullanabilirsiniz.
 • Dijital asistanı aktif hale getirerek sesli kontrol sağlayabilirsiniz.
 • Akıllı saatinizden kaybettiğiniz cep telefonunuzun yerini göstermesini isteyebilirsiniz.
 • Ürünlerden birini kullanarak akıllı ev sistemlerini kontrol edebilirsiniz. Çoğu su geçirmez özellikte olduğu için açık hava etkinliklerinizde saatinizi güvenle çalıştırabilirsiniz.
 • Bazı modeller tansiyon ölçme fonksiyonu sunar. Bu modellerle kan basıncınızın takibini yapabilirsiniz.

Sizler de akıllı saatlerin sunduğu avantajlardan yararlanmak isterseniz birçok akıllı saat modelini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Ürünlerden bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilir ve hemen satın alabilirsiniz.