İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Akita

Gül ve lavanta özlerini kullanarak doğal kişisel bakım malzemeleri üreten Akita, kaliteli içerikleriyle ÇiçekSepeti’nde! Cildinize doğal içerikleriyle bakım yapan ürünleri sayesinde farklı bir cilt bakım deneyimi yaşayabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nde yer alan uygun fiyatlı Akita ürünleri arasından ihtiyacınıza en uygun olan seçeneğe kolayca sahip olabilirsiniz. Akita fiyatları ürün özelliklerine göre değişiklik gösterir. Markanın ürün seçenekleri arasından dilediğinizi seçebilir ve detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Doğal İçerikli Akita Ürünleri

Gül ve lavanta özlerini içeren Akita bakım ürünleri farklı ihtiyaçlar çerçevesinde çeşitlenir. Tonik, yağ, maske, sabun, krem, roll-on, vücut spreyi ve ruj gibi ürünlere imza atan marka doğal bakıma farklı boyut kazandırır. Doğal ve hassas bakım sunan saf içeriğe sahip olan Akita ürünleri, ciltte hassasiyet yaratmadan bakım sağlar. Uygun fiyat aralıkları sunan indirimli Akita ürünleri için ÇiçekSepeti’nde yer alan içerikleri inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Outlet Akita Ürünleri ÇiçekSepeti’nde!

Doğal bakım deneyimi sunan Akita ürünleri outlet fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde! Akita tonik, yağ, maske, sabun, krem, roll-on, vücut spreyi ve ruj gibi ürünlerle kapsamlı bir bakım sunar. Doğal içerikleriyle etkili bir bakım uygulayan Akita ürünlerine ÇiçekSepeti sayesinde kolayca ulaşabilir, Akita kampanya ayrıcalıklarından yararlanarak ihtiyacınıza uygun ürüne uygun fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.

Cildinize Gül ve Lavanta Özleri ile Bakın

Cildinize doğal içeriklerle özenli bir bakım uygulamak için tercih edebileceğiniz Akita ürünleri, farklı ihtiyaçlara özel çözümler sunar. Bu sayede ihtiyacınıza en uygun içerik seçeneğini kullanarak etkili bir bakım rutini oluşturabilirsiniz. Cildinizin ihtiyaçlarına uygun içerikler sunan ürünlerin tümünü outlet fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Dilerseniz doğal içerikli Akita ürünlerini hediye seçeneği olarak da satın alabilir, gülden ve lavantadan gelen doğal özlerin sunduğu bakımı sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.