Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Akne, Sivilce, Leke Ürünleri

İç ve dış faktörler, cildi etkiler. Bu sebeple cilt bakımının düzenli olarak yapılması büyük önem taşır. Stres, beslenme bozukluğu ve cilt temizleme rutininin aksatılması; siyah nokta, akne ve sivilce gibi problemlere sebep olabilir. Bu tür cilt problemlerini oluşmadan önlemek veya bu problemlerin iyileştirilmesini sağlamak amacıyla geliştirilen en iyi akne sivilce leke ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz!

Cildinizi Kirlerden Arındırın

Yüzünüz, dışarıdaki kötü etmenlerden direkt olarak etkilenir ve tüm kirleri içine hapseder. Bu nedenle, dışarıdan eve döndüğünüzde cildinizi temizlemeniz ve bu işlemi düzenli olarak tekrarlamanız gerekir. Cildinizi temizleme işlemini yapmadığınız takdirde, cilt problemleriyle karşılaşma riskiniz artar.

Farklı renk, model ve işlevlere sahip olan yüz temizleme cihazları ve temizleyici ürünler cildinizi derinlemesine temizlemenize yardımcı olur. Hangi cilt tipine sahip olursanız olun kullanabileceğiniz bu cihazlar; ölü deriyi temizler, kan dolaşımını arttırır ve cildinizin canlı bir görünümde olmasını sağlar. Kolayca yıkayarak temizleyebileceğiniz bu ürünler, pratik kullanım avantajı da sunar.

İster tek başına, isterseniz de yüz temizleme cihazlarıyla birlikte kullanabileceğiniz yüz temizleme jeli, yüz temizleme toniği gibi ürünler sayesinde cildiniz için daha etkili bir arınma sağlayabilirsiniz. Bunların içerisinde yer alan sivilceye eğilimli ciltler için geliştirilmiş yüz temizleme ürünleri, düzenli kullandığınız takdirde yaşayabileceğiniz cilt problemlerine karşı koruma sağlar.

Cilt Sorunlarından Kurtulmak Çok Kolay

Akne ve siyah noktalar en sık karşılaşılan ve can sıkan cilt problemlerinden biridir. Bunula birlikte, doğru aletleri kullanarak cildinize zarar vermeden siyah nokta ve sivilcelerden kurtulabilirsiniz.

  • Cilt kusurlarından kurtulmak için jelleri ve kremleri kullanabilirsiniz. Sivilce karşıtı jel ve sivilce kurutucu kükürt kremi ile çabucak müdahale edebilir; sivilcelerinizi hızlı bir şekilde yok edebilirsiniz.
  • Siyah nokta ve sivilceleri temizlemek için iğne setlerinden faydalanabilirsiniz. Dikkatli bir şekilde kullandığınız takdirde, cildinizde herhangi bir iz bırakmadan siyah nokta ve sivilceleri yok edebilirsiniz.
  • Elektrikli cihazları kullanarak temizlik yapmayı tercih ediyorsanız çeşitli cilt temizleme cihazlarını kullanabilirsiniz. Yüz temizleme fırçası, vakumlu temizleme cihazı ve ışık tedavisi cihazı yardımıyla sivilce ve aknelerinizden kolay bir şekilde kurtulabilir ve cildinizi sorunlardan arındırabilirsiniz. Ancak, bu cihazları kullanmadan önce kullanma talimatlarını dikkatli bir şekilde okumayı unutmayın!
  • Akneler cildinizden gitse bile, arkalarında iz bırakırlar. Onlardan kurtulmak içinse, doğru ürünü düzenli bir şekilde kullanmanız gerekir.
  • Leke giderici ve cilt tonu eşitleyici krem, serum, jel gibi ürünler lekelerinizden kurtulmanıza yardımcı olur. Cilde çeşitli faydaları da olan bu leke gidericilerden, cilt tipinize uygun olanı seçerek lekelerinizi temizleyebilir ve cilt tonunuzu eşitleyerek istediğiniz görünümü kazanabilirsiniz.

Cildiniz Bakımsız Kalmasın!

Cildinizi problemlerden kurtarmanın dışında cilt bakımı yapmak cilt sağlığı için de oldukça önemlidir. Sağlıklı, canlı ve ışıltılı bir cilt için bazı rutinleri uygulamanız gerekir.

  • Nem, cildin en çok ihtiyaç duyduğu şeylerden biridir. Bu sebeple de düzenli bir şekilde cildi nemlendirmek gerekir. ÇiçekSepeti’nde yer alan farklı markaların ürün alternatifleri arasında cildinize uygun nemlendirici bir ürün bulabilirsiniz.
  • Bazı doğal taşlar, cilde olan faydalarıyla bilinir. Bunlardan biri olan yeşim taşı, masaj aleti olarak kullanıma sunulur. Canlı ve parlak bir cilt görünümü sunan yeşim taşı, yüz kaslarını gevşeterek yaşlanma etkilerini de azaltır.
  • Ruşur taşı da, cilt için oldukça yararlıdır. Bu taş, peeling etkisi göstererek ciltteki ölü deriyi arındırmakla kalmayıp aynı zamanda cilt tonunun düzenlenmesini destekleyerek cildin daha aydınlık bir görünüme kavuşmasını sağlar. Güneş lekesinden sivilce izine kadar yok ederken; koltuk altı, dirsek kararmaları ve topuk çatlaklarının giderilmesine de yardımcı olur.

Siz de uygun fiyatlı ve farklı ödeme seçeneklerine sahip olan akne, sivilce ve leke ürünlerini ÇiçekSepeti’nden kolayca satın alabilirsiniz!