İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Akongrand

Kredi kartı, kimlik, ehliyet, para ve daha birçok önemli eşyanızı tek bir cüzdan yardımıyla yanınızda bulundurabilirsiniz. Akongrand ürünleri tüm eşyalarınızı derli toplu ve bir arada tutmak için size yardımcı olabilir. Çok yönlülüğü ile oldukça kullanışlı olan bu ürünlere Akongrand kampanya ve indirimlerini takip ederek oldukça uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. İndirimli Akongrand ürünleri ve çok daha fazlasına ÇiçekSepeti üzerinden ulaşabilirsiniz.

Uzun Ömürlü, Kaliteli Cüzdan Markası: Akongrand

Kalitesi ve çok yönlü kullanılabilir cüzdanları ile tanınan Akongrand, ürünlerini %100 hakiki deri kullanarak üretir. Hakiki deri; bilinen en dayanıklı, şık ve zaman geçtikçe eskimeyen kumaşlardan biridir. Cüzdan, kartlık ve çantalarınızın uzun ömürlü olmasını isterseniz tercihinizi Akongrand hakiki deri ürünlerinden yana kullanabilirsiniz. Cüzdanın deri kalitesinin yanı sıra, iç astar ve fermuarda da yüksek kaliteli ürünler kullanılır. %100 yerli üretime sahip Akongrand, ürünlerini el işçiliği ile üretir. Tüm bu nedenlerle, Akongrand cüzdan ve kartlık modelleri size uzun yıllar ilk günkü performansı ile eşlik edebilir. Bu performans sayesinde cüzdana yaptığınız yatırımın karşılığını fazlasıyla geri alabilirsiniz.

Pratik ve Modern Akongrand Ürünleri Şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Doğru cüzdanı seçerek hem şık görünümü elde edebilirsiniz hem de eşyalarınızı ararken oluşan vakit kaybını önleyebilirsiniz. Akongrand her sezona uygun renk ve modellerle cüzdan ve kartlık tasarlar. Akongrand ürünlerinin yeni sezon tasarımlarını ÇiçekSepeti üzerinden inceleyebilirsiniz. Eşsiz tasarımların yanı sıra, Akongrand gelişen teknolojiye ayak uydurabilen bir markadır. Yeni sezon Akongrand ürünleri mekanizmalı olarak tasarlanır. Pratikliği ve kullanım rahatlığını en üst seviyeye taşımak için mekanizmalı yeni nesil cüzdanları tercih edebilirsiniz. Tüm bu avantajlarının yanı sıra, Akongrand fiyatları kalitesine oranla oldukça uygundur. ÇiçekSepeti üzerinden uygun fiyatlı Akongrand ürünleri inceleyebilir ve ihtiyacınız olan cüzdanı vakit kaybetmeden satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.