Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Aksiyon Kamerası Aksesuar Ekipman

Doğaseverler, maceraperestler ve film tutkunları için tasarlanan ürünlerin hızına yetişmek mümkün değil! Her gün onlarca yeni model çıkaran yüzlerce markayı takip etmeniz neredeyse olanaksız. ÇiçekSepeti, anbean gelişen teknolojiyi takip etme telaşını üstünüzden alarak en yeni ürünleri sizler için bir araya getiriyor. Hangi kameraya hangi ekipmanı kullanmanız gerektiğine karar vermek için ÇiçekSepeti’nde kısa bir tur atmanız yeterli!

Minik Bir Gimbal ile Profesyonel Film Kamerası Etkisi Yaratabilirsiniz

GoPro markası öncülüğünde başlayan aksiyon kamera kullanımı, yıllar içinde yüzlerce yardımcı ekipman tasarlanmasına yol açarken bu durum aynı zaman kullanıcıların her ortamda görüntü alabilmesini de sağlıyor. En iyi görüntüyü yakalamak için birbiriyle rekabete giren markalar, dahiyane buluşlarıyla kullanıcılarını heyecanlandırmaya devam ediyor. Bu sektörün sıradan bir cep telefonunu profesyonel bir film kamerasına çeviren öncü ismi ZHIYUN, Smooth-4 siyah gimbal ile rakiplerine parmak ısırtıyor. Bu ürünün entegre kontrol paneli sayesinde ekrana dokunup titreşim yaratmadan çekim yapabilir, sisteme eklenen el çarkı sayesinde yakın uzak dengesini kurabilir, hassas ayarları manuel düzeyde uygulayabilir ve istediğiniz görüntüyü yakalayabilirsiniz. Ekranda seçtiğiniz herhangi bir noktaya odaklanarak onun dışında kalanları geri plana atmanız ya da tam tersini uygulamanız mümkün. Özellikleri saymakla bitmeyecek bu akıllı tasarım ile içinizdeki yönetmenin kısa sürede kendini göstereceğinden emin olabilirsiniz. Siz de en iyi görüntüyü yakalamak istiyorsanız ZHIYUN, Osmo, Powermaster, GoPro gibi ünlü markaların çok çeşitli ürünlerini ÇiçekSepeti’nden sipariş ederek bu deneyimi yaşayabilirsiniz!

Aksiyon Kamerası Aksesuar Ekipman Çeşitleri

Aksiyon kameralarını destekleyen yardımcı ekipmanlar, kelimenin tam anlamıyla dünyanın her yerinde çekim yapabilmenizi sağlar. Doğru ekipmanla su altında, gökyüzünde, yağmurda ya da çamurda kusursuz filmler çekilebilir. Örneğin, Knmaster markasının su altı monopodu kapalı iken 30, tamamen açıldığında ise 75 santimlik ölçü sunuyor! Tüm aksiyon kameraları ile uyumlu olan monopodu paslanmaz gövdesi sayesinde su altında rahatlıkla kullanabilir ve kameranızı kontrol edebilirsiniz. Aynı kontrolü hızla giden bir tren ya da otomobilde yakalamak isterseniz, markanın üçlü vantuz vakumunu kullanmanız gerekir. Üstüne sabitlenen kamerayı araca sıkı sıkıya bağlayan vantuz aparat, aksiyon seven hız tutkunları için son derece tatmin edici bir ekipmandır. Benzer çekimleri motosiklet ya da bisikletinizle yapmak istiyorsanız, bir gidon tutucu edinmelisiniz. Kamerayı kullanmak istediğiniz fiziki koşullara uygun her türlü ekipmanı ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla sipariş verebilirsiniz!

Mükemmel Sonuçlar Detaylarda Saklı

Kameraları sabitlemek ve muhafaza etmek gibi problemleri çözmenin yanı sıra, merceklerin mükemmel görüntüyü alabilmesi için de bazı ekipmanlar gerekir. Nem önleyici basit bir sünger, soğuk ve nemli ortamlarda kameranın buğulanmasını engelleyerek ideal görüntüyü almanızı kolaylaştırır. Anti-fog içeren sünger, ortalama dört kullanım için yeterli gelir ve 12’li paketler halinde sipariş verilebilir. Titreyen kameralarla iyi sonuç alınamadığını herkes bilir. REMOVU markasının S1 serisinin 3 eksenli kamera sarsıntı önleyicisi bu iş için ideal bir ekipman. Aksiyon kameranın bağlandığı her yere adapte edilebilen alet, bluetooth ve gimbal kullanımı için eklenen joystick sayesinde de son derece pratik bir kullanım sunar. Üstündeki DC motorlar ile sarsıntısız kayıt almanızı kolaylaştıran S1, diğer gelişmiş özellikleriyle profesyonel çekimler yapmanıza yardımcı olur. Kamerayı gövdenize sabitlemekten başka şansınız yoksa snowboard, rafting ya da paraşüt benzeri bir spor dalıyla ilgileniyorsanız, ThiEYE markasının ayarlanabilir göğüs bağlantı aparatını edinebilirsiniz. Ellerin serbest kalması ve görüntünün kesintiye uğramaması için tasarlanan bu parça, yelek gibi giyilebilir ve aksiyon boyunca kamerayı unutup tamamen yaptığınız işe odaklanmanızı sağlar. Kameranızı daha verimli kullanmak için gerekli olan ekipmanı ÇiçekSepeti’nden hemen sipariş vererek aksiyon dolu hayatınızı daha profesyonel bir şekilde kaydetmeye başlayabilirsiniz!