Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Akülü Motor Çeşitleri

Kolay kullanımı ve gerçekçi tasarımları ile dikkatleri üzerine toplayan akülü motor modelleri sayesinde çocuğunuzu hem eğlendirebilir hem de yeteneklerinin gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Çocukların kendi başlarına üstüne binip kullanabildikleri bu oyuncaklar, kendilerine olan güvenlerinin pekiştirilmesine de yardımcı olur. Pratik bir şekilde şarj edilebilen akülü motorlar, düşük voltajlı olması ile evlerdeki elektrik akımına kolayca uyum sağlar. Kısa sürede dolan şarjı ile uzun saatler sürüş olanağı sunan en ucuz akülü motor modellerini ÇiçekSepeti ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

Açık Havanın Eğlenceli Aktivitesi Akülü Motor Modelleri

Akülü motosiklet modelleri, farklı yaş grubundaki çocuklara uygun geniş bir yelpaze sunar. 2 yaştan başlayarak ilkokul çağındaki çocukların bile rahatlıkla kullanabileceği modeller, akülü olma özelliği ile dikkat çeker. Bu oyuncak çeşitlerinin yerden oldukça az olan yükseklikleri, minik çocukların tek başına üstlerine binmesini kolaylaştırır. Bununla birlikte ileri ve geri olarak çalışma prensibine sahip olan akülü motorlar, basit bir kullanım sunar. Henüz tek başına dengede duramayacak için çocuğunuz varsa küçüklere yönelik tasarlanan üç tekerlekli akülü motor modellerini inceleyebilirsiniz.

Model ve renk bakımından çeşitlilik gösteren motorlar, birbirinden farklı aksesuarlarıyla da ön plana çıkar. Bazı motorlarda ayna bazılarında bagaj bazılarında ise her ikisinin yer aldığı modeller bulunur. Çocukların ilgisini çeken renkli tasarımlarıyla beğeni kazanan motor çeşitleri, parlak detayları ile göz alıcı görünür. Plastik malzeme ile üretilen akülü oyuncak motor modellerinde özel boya teknikleri kullanılarak metal görünümü de verilir.

Üç tekerlekli modellerin yanında daha büyük yaştaki çocuklara yönelik dizayn edilen iki tekerlekli akülü motor çeşitleri de bulunur. İki tekerlekli olan bu oyuncaklara dilerseniz denge tekeri de takarak çocuğunuzun güvende olmasını sağlayabilirsiniz. Yaşa göre boyutları farklılık gösteren motorlarda daha güçlü akü kullanılır. Bu sayede motorlar küçük olan modellerine nazaran çok daha yüksek bir sürate ulaşır. Motor hacminin arttığı akülü ürünlerde çoklu ileri vites seçeneklerine de rastlayabilirsiniz.

Çocukların Hayatını Renklendiren Akülü Motorlar

Gerçek motorlar ile oldukça benzerlik gösteren çocuk akülü motor modelleri, estetik tasarımları ile kullanıcıların beğenisini toplamayı başarır. Direksiyon bölümünde yer alan gösterge paneli çizimi, sembolik olarak kilometre ve hızı ifade eder. Yarış motorunu andıran modellerde ise hem rüzgârlı engelleyen hem de motora gerçekçi bir hava katan şeffaf rüzgârlık yer alır. Direksiyonu ile gerçek motor sesi efektini çıkartan motor modelleriyle çocuğunuzun oyuna hareket katabilirsiniz.

Akülü motor modellerinin bazılarında gaz ve fren pedalı aracılığı ile kontrol etme özelliği bulunur. Bu özellik sayesinde çocuğunuzun direksiyonu kontrol etmesi daha da kolaylaşır. Motorların bir kısmının önünde tek veya iki adet far yer alır. Motosiklet hareket etmeye çalışmaya başladığı anda yanan farlar ile çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz. Ön ve arkaya yer alan farlar aynı zamanda dönüş sinyali de verir.

Çocukların Hayalini Süsleyen Uygun Fiyatlı Akülü Motor Çeşitleri

Akülü motosikletlerin gitmesine yardımcı olan tekerlekler, modeline göre farklı malzemeler kullanılarak üretilir. Küçük yaştakilerin kullanımına uygun olan üç tekerlekli motorların tekerlek bölümünde sert plastik kullanılır. İki tekerlekli ürünlerde ise genellikte lastikten tasarlanır. Üç tekerlekli motorlar, ileri ve geriye doğru hareket etme fırsatı sunarken, iki tekerlekliler yalnızca ileri doğru gider. Zengin aksesuarlarla donatılan akülü motosikletlerle çocuğunuza daha gerçekçi bir sürüş deneyimi yaşatabilirsiniz. Akülü motor fiyatları, modelin malzemesine, tasarımına, boyutuna ve akü hacmine göre farklılık gösterir.

Siz de çocuğunuzun eğlenceli bir şekilde etrafı gezmesini sağlamak için en iyi akülü motor modellerini ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla hemen satın alabilir, güvenli ve hızlı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.