İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Akülü Traktör

Basit mekanizması ile farklı yaş grubundaki çocuklara hitap eden akülü traktör modelleri, evde, sokakta, bahçede, parkta ve plajda çocuklara keyifli anlar yaşatır. Klasik traktör modellerinin minyatürü olarak tasarlanan ürünler, üstü açık olarak tasarlanır. Boyut ve tasarımsal farklılıkları ile öne çıkan traktörler, aracın motoruna bağlı olan elektrikli akü ile çalışır. Kolay ve güvenli kullanım olanağı sunan en ucuz akülü traktör modellerini ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde bulabilirsiniz.

Çocukların Göz Bebeği Akülü Traktör Modelleri

Çocuklara yönelik olarak tasarlanan akülü traktör modelleri, özelliklerine göre farklı gruplara ayrılır. 3 yaştan itibaren kullanıma uygun olan bu araçlar, gerçeğinden farksız bir sürüş deneyimi yaşatır. Modeller arasında popüler bir yere sahip olan kepçeli traktör çeşitleri, donanımları ve güvenli tasarımları ile ön plana çıkar. Pedallı modeller çocuklarının bacak kaslarının çalışmasına yardımcı olur. Böylece büyüme süreçlerine olumlu yönde katkı sunar. Traktör seçenekleri içerisinde kumandalı modellerde yer alır. Kumandanın üzerindeki kontrol düğmeleri sayesinde traktörü kontrol edebilirsiniz.

Akülü traktörler gerçekçi tasarımları ile dikkatleri üzerine çeker. Klasik akülü araçların aksine farklı tasarımlara sahip olan traktörlerde kapı bulunmaz. Bunun yanı sıra ön kısmı ve direksiyon dizaynları da farklılık gösterir. Sade görünümü ile fazla detay içermeyen bu araçların tekerlekleri, büyük ve dayanıklı yapıları ile öne çıkar. Traktör çeşitleri arasında kepçeli olan modellerle de çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz. Ön bölümünde kepçe detayının bulunduğu oyuncaklar, çocuklara oldukça eğlenceli anlar yaşatır. Markadan markaya değişen akülü araçlar, sadece estetik açıdan değil; akü, korna, kullanım şekli ve hareket kabiliyeti bakımından da farklı özellikler taşır. Çocuğunuza güvenli bir kullanım sunmak için aşırı ısınma koruması ve otomatik fren gibi fonksiyonlara sahip olan ürünleri satın alabilirsiniz.

Çocukların Fiziksel Gelişimine Olumlu Etki Eden Akülü Traktör

Tasarımları ile dikkat çeken farklı model akülü traktörlerin içerisinde daha küçük yaş grubundaki çocuklara hitap eden ürün çeşitleri de bulunur. Değiştirilebilir yön özelliğine sahip olan bu oyuncaklarla çocuğunuzun eğlenceli anlar yaşamasına tanık olabilir ve etrafı tek başına keşfetmesini sağlayabilirsiniz. Basit bir kullanım olanağı sunan traktörler, tasarımı ve boyutu ile küçük çocukların fiziksel özelliklerine uygun olarak üretilir. Hem açık hem de kapalı alanda kullanabileceğiniz akülü traktör modelleri, çocuklara farklı bir oyun alanı oluşturur.

Akülü traktörlerin akü boyutları da birbirinden değişiklik gösterir. Yüksek volt değeri olan araçlar, traktörün hızının artmasını sağlar. Bununla birlikte eğimli yollarda kullanıldığı zaman, harcanan eforu azaltır. Oyuncak üretilen farklı markaların akülü traktör çeşitleri, tasarımsal ve kullanım açısından değişkenlik gösterir. Ürün seçeneklerinden biri olan kepçeli tasarımlar, hareket eden kepçe fonksiyonu ve farklı seslerdeki kornaları ile çocukların beğenisini kazanır. Her çocuğun tek başına kullanabileceği ve oyun oynarken keyifli zaman geçireceği bu oyuncak modeli ile minik yavrunuzun gelişimine de katkıda bulunabilirsiniz.

Uzun Süreli Kullanım Sunan Akülü Traktörler

Markaları farklılık göstermesine rağmen benzer özellikleri taşıyan akülü traktörler, belli bir yaş grubundaki çocuklar için son derece kullanışlı olur. Benzerlik gösteren modeller içerisinde akıllı anahtar sistemi, ayarlanabilir koltuk ve göstergeli direksiyonları olan traktörleri bulabilirsiniz. Akü kapasitesi konusunda da değişen ürünler, kaliteli malzemeleri ile sağlıklı bir kullanım sunar.

Akülü traktör fiyatları, modeline ve markasına göre orantılı bir aralığa sahip olur. Özellikleri bakımından çeşitlilik gösteren araçlar, cazip fiyatları ile her bütçeye hitap eder. Markaları farklı olsa da korna, hareketli kepçe ve zincirli pedal gibi özelliklerle benzer nitelikleri taşıyan araçlar arasından çocuğunuza uygun olan modeli kolayca seçebilirsiniz.

Çocuğunuzun severek oynayacağı ve büyümesine olumlu yönde katkı sağlayan en iyi akülü traktör modellerini ÇiçekSepeti ayrıcalıkları ile hemen satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.