İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Akvaryum Isıtıcı

Akvaryum ısısını farklı canlı türleri için uyarlamak gerekebilir. Her akvaryum canlısının doğal yaşam koşulları oda sıcaklığı ile örtüşmediği için akvaryum ısıtıcı modellerinden yararlanabilirsiniz. Akvaryum boyutuna ve canlı türlerinin yaşam koşullarına uygun ürün seçeneklerine göz atabilirsiniz. Bu sayede balıklar, sürüngenler ve diğer canlılar için optimum yaşam koşulları oluşturmanız mümkün hale gelir. En iyi akvaryum ısıtıcı modelleri ÇiçekSepeti’nde!

Akvaryum Suyunu Sabit Sıcaklıkta Tutun

Akvaryum suyunun belirlediğiniz bir sıcaklıkta sabit kalmasını sağlayan akvaryum ısıtıcıları, balıkların stresten uzak kalmalarına yardımcı olur. Sürekli değişen su sıcaklıkları, balıkların strese girmesine ve hastalanmasına neden olabilir. Bunun sonucunda ölümler meydana gelebilir. Akvaryum sıcaklığının genellikle 24-26 derece arasında olması gerekir. Farklı markaların çeşitli akvaryum boyutları için tercih edebileceğiniz ucuz akvaryum ısıtıcıları ile istenen sıcaklığı elde edebilirsiniz. Plastik, cam ya da çelik gövde seçenekleriyle yararlanabileceğiniz ısıtıcılar, ısı değişikliklerine otomatik olarak adapte olur. Suyun içerisine yerleştirilebilen, suya daldırılabilen, in-line ve filtreli modeller ile akvaryum canlılarına sağlıklı bir ortam sunabilirsiniz.

Akvaryumun başlangıç suyunun sıcaklığını dikkate alarak sizin için en doğru ısıtıcıyı belirleyebilirsiniz. Oda sıcaklığı 21 derece ve balıklarınızın minimum 24 derecelik su sıcaklığına ihtiyacı varsa küçük bir ısıtıcı yeterli olur. Sıcaklığın ne kadar yükselmesi gerektiğini belirlemek için ısıtıcı almadan öne akvaryum suyunun doğal ısısını ölçebilirsiniz. Böylece akvaryum canlılarının yaşayabilmesi için en ideal sıcaklık değerine ulaşabilirsiniz. Akvaryumun ihtiyacına uygun ısıtıcı seçeneğini kullanmak, elektrik tasarrufuna da yardımcı olur. Ucuz ve kullanışlı ısıtıcı modellerinden yararlanarak akvaryum canlılarına ekonomik çözümler ile sağlıklı yaşam alanları hazırlayabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Akvaryum Isıtıcıları

Akvaryum ısıtıcıları çeşitli tasarımlara ve elektrik gücü seçeneklerine sahiptir. Doğal akvaryum sıcaklığı ve ulaşılması istenen sıcaklık arasındaki fark yüksekse büyük ısıtıcılardan yararlanabilirsiniz. Doğal akvaryum ısısı ve istenen ısı arasında büyük bir sıcaklık farkı yoksa çubuk formundaki küçük akvaryum ısıtıcıları ihtiyacınıza cevap verir. Suyun istenen ısıda sabit tutulmasını sağlayan bu ürünler, farklı markaların geniş ürün yelpazesi sayesinde akvaryum boyutuna uygun modeller ile buluşmanıza yardımcı olur. Bu sayede hem bütçenize uygun akvaryum ısıtıcı fiyatlarına ulaşabilir hem de balıklarınız için optimum sıcaklık değerleri elde edebilirsiniz. Canlıların türlerine ve doğal yaşam alanlarına uygun ısıya sahip akvaryumlar, daha uzun ömürlü ve sağlıklı bir yaşam için olmazsa olmazdır.

Akvaryum ısıtıcılar üzerinde litre değerinden belirtilen ibarelere dikkat ederek akvaryum hacmi ile örtüşen modelleri inceleyebilirsiniz. Etkili ve stabil bir ısıtma sistemi için termostatlı ürün seçeneklerine göz atabilirsiniz. Set halinde satışa sunulan küçük akvaryum ısıtıcılar, size ekonomik paketler sunar. Bazı akvaryum bitkilerinin hediye edildiği ısıtıcılarla akvaryumlarınıza hoş görünümler kazandırmanıza yardımcı olur.

Güvenlik Tedbirli Akvaryum Isıtıcıları

Elektrik enerjisinden yararlanan akvaryum ısıtıcılarının güvenlik tedbirleri alınarak tasarlanması önemlidir. Plastik, cam tüplü, dijital göstergeli ya da çelik gövdeli ısıtıcı seçeneklerinde güvenli modellere ulaşabilirsiniz. Sürüngen türleri ve teraryumlar için taban ısıtıcı modeller kullanışlı seçenekler sunar. Su sirkülasyonundan yararlanarak ısıyı eşit bir şekilde dağıtan akvaryum ısıtıcılar, otomatik çalışma prensibine sahiptir. Akvaryum ısıtıcı modelleri, ayarladığınız ısıya ulaşınca otomatik olarak kapanan güvenli sistemlerden oluşur. Isıtıcınız, su sıcaklığı düşmeye başladığında elektrik enerjisinden yararlanarak tekrar çalışır. Bu sayede akvaryum canlıları için optimum bir yaşam alanı hazırlar.

Birbirinden işlevsel ve pratik akvaryum ısıtıcı modellerine ÇiçekSepeti’nin aynı gün teslimat seçeneği ile hemen ulaşabilirsiniz. ÇiçekSepeti’ni tercih ederek akvaryum canlılarınızın ideal su sıcaklığı sunan sağlıklı yaşam alanlarıyla buluşmasını sağlayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.